SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Paweł ucieknie Cinkowskiemu, a Marysia wyruszy uwolnić Melkę!

Pierwsza miłość. Paweł ucieknie Cinkowskiemu, a Marysia wyruszy uwolnić Melkę!

10.11.2016, godz. 13:00
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach), Marysia (Aneta Zając)
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach), Marysia (Aneta Zając) foto: ATM Grupa

Pawłowi (Michał Malinowski) w 2372 odcinku serialu "Pierwsza miłość" uda uwolnić się od Cinkowskiego! Dzięki jego niezmiernej odwadze, będzie możliwe ustalenie miejsca pobytu Melki (Ewa Jakubowicz). Paweł będzie musiał zostać, ale Marysia w 2372 odcinku serialu "Pierwsza miłość" wyruszy odbić Amelię!

"Pierwsza miłość" odcinek 2372 - czwartek, 10.11.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Po porwaniu Pawła w ostatnim odcinku serialu "Pierwsza miłość" uda mu się uciec z mieszkania Cinkowskiego. W 2732 odcinku serialu "Pierwsza miłość" podpuści swojego okrutnego oprawcę, żeby opuścił mieszkanie. W tym czasie spróbuje wydostać się z więzów. Nie przewidzi jednak, że Cinkowski tak szybko wróci.

Paweł chwyci butelkę i rozbije na głowie Cinkowskiego, po czym szybko chwyci za pistolet. Będzie bezwzględny w 2372 odcinku serialu "Pierwsza miłość", wydusi pięściami z fotografa, gdzie przebywa Melka. Kiedy Cinkowski będzie już na skraju życia i śmierci, do mieszkania wejdzie oddział specjalny policji. Namierzyli mieszkanie przestępcy i porywacza. W odpowiednią porę, ponieważ inaczej Paweł zakatowałby go na śmierć! Zresztą później, kiedy spotka się z Marysią w 2372 odcinku serialu "Pierwsza miłość" wyżali jej się, że o mało co nie zamordował Cinkowskiego.

Zobacz: Pierwsza miłość. Paweł i Melka będą razem szczęśliwi?

Powie Marysi, gdzie przebywa Melka. Kobieta ciężko zniesie wiadomość, że dziewczyna została sprzedana do burdelu - mafiozi przetrzymują Melkę obok granicy z Niemcami, by móc przetransportować ją dalej. Marysia natychmiast wyruszy na zachód. Paweł będzie zmuszony zostać w mieszkaniu, oczekując na policjanta, który będzie chciał spisać od niego zeznania. Chłopakowi uda się oszukać funkcjonariusza i ucieknie. W tym czasie Marysia w 2372 odcinku serialu "Pierwsza miłość" będzie już w piwnicy, gdzie przetrzymywano Melkę, ale nikogo tam nie znajdą. Spóźnią się dosłownie parę godzin.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: