SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Kaśka nakryje Katarzynę na zdradzie

Pierwsza miłość. Kaśka nakryje Katarzynę na zdradzie

03.11.2016, godz. 12:00
Pierwsza miłość odcinek 2370 Kasia (Karolina Chapko) Filip (Jakub Mazurek)
Pierwsza miłość odcinek 2370 Kasia (Karolina Chapko) Filip (Jakub Mazurek) foto:

Zdrada w "Pierwszej miłości"! Kaśka (Misiek Koterski) pożałuje, że w 2370 odcinku wrócił do mieszkania wcześniej niż zazwyczaj! Katarzyna (Karolina Chapko) i Filip (Jakub Mazurek) po wyłudzeniu pieniędzy od ojca ukochanej barmana, będą świętować. Czy duet Kaśka i Kasia przestanie istnieć w 2370 odcinku serialu "Pierwsza miłość"?

"Pierwsza miłość" odcinek 2370 - wtorek, 08.11.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Wyjdzie na jaw w 2370 odcinku serialu "Pierwsza miłość", że pozwolenie na to, żeby Filip zamieszkał w mieszkaniu Kasi i Kaśki było błędem! Nie tylko, z powodu na naciągactwo...

Zobacz: Pierwsza miłość. Wojciech Błach ma apetyt na seks!

Do wszystkiego dojdzie, kiedy ich plan wyciagnięcia pieniędzy od ojca Kasi się powiedzie w 2370 odcinku serialu "Pierwsza miłość". Oboje planowali to z dużym namaszczeniem - Kasia oczywiście została zmanipulowana przez Filipa, który podobny numer wyciął niegdyś Beacie (Katarzyna Ankudowicz). W ciągu całego knucia by zdobyć kasę, naciągacz bardzo zbliżył się do ukochanej Kaśki. Będą udawać przed ojcem Kasi parę. Chociaż kobieta chciała wyrzucić go z mieszkania, on wziął ją na litość i został. Doszło nawet do pocałunku!

A kiedy cała akcja wypali, zdobędą pieniądze w 2370 odcinku serialu "Pierwsza miłość", postanowią uczcić to w łóżku! Nie poczekają nawet do wieczora... Korzystając z okazji, że Kaśka nie wrócił jeszcze do domu. Niestety, albo może i bardzo dobrze, przynajmniej dla barmana, który nie będzie już dłużej oszukiwany, wróci on wcześniej do domu z bukietem kwiatów oraz winem... By zastać swoją ukochaną w 2370 odcinku serialu "Pierwsza miłość" w ramionach krętacza.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Kasia odrzuci oświadczyny Kaśki - ZWIASTUN

Co zrobi Kaśka, kiedy zobaczy, że Kasia go zdradziła? Na pewno wścieknie się na Filipa! Ciekawscy widzowie zobaczą roziwązanie akcji tej sytuacji w 2370 odcinku serialu "Pierwsza miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: