SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Melka przetrzymywana w piwnicy z inną ofiarą!

Pierwsza miłość. Melka przetrzymywana w piwnicy z inną ofiarą!

27.10.2016, godz. 12:00
Pierwsza miłość odcinek 2366 Melka (Ewa Jakubowicz), Ukrainka Dina
Pierwsza miłość odcinek 2366 Melka (Ewa Jakubowicz), Ukrainka Dina foto: ATM Grupa

Już niedługo w serialu "Pierwsza miłość" Dragon (Krzysztof Zych) naćpa Melkę (Ewa Jakubowicz) środkami nasennymi dodanymi do wina, a następnie wyjawi jej okrutny plan, który ma zamiar wobec niej zrealizować. Długosz straci przytomność od leków, a kiedy obudzi się w 2366 odcinku serialu "Pierwsza miłość" będzie w zupełnie nieznanym jej dotąd, obskurnym miejscu.

"Pierwsza miłość" odcinek 2366 - środa, 02.11.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Melka myśli, że to już koniec jej męk - Dragon obieca jej, że już lada moment znów będzie wolna i będzie mogła wrócić do swojego życia. Niestety, da się nabrać na chytrą intrygę przestępcy, który odurzy ją lekami nasennymi, proszkiem, który wsypie do winy i nakłoni ją do wypicia niebezpiecznej mieszanki. Dziewczyna straci przytomność, a już w 2366 odcinku serialu "Pierwsza miłość" obudzi się w kompletnie nieznanym jej miejscu.

Zobacz: Pierwsza miłość. Wypadek Luizy na Mazurach! Utopi się w jeziorze? - ZDJĘCIA

Kiedy Melka w 2366 odcinku serialu "Pierwsza miłość" odzyska przytomność, będzie przerażona. Okaże się, że jest związana - kostki i nadgarstki będzie mieć owinięte taśmą, by ograniczyć jej możliwość ucieczki. Amelia, kiedy zrozumie, co się stało, rozejrzy się wokół i zobaczy, gdzie się znalazła - w zimnej, wilgotnej piwnicy z jednym oknem, leżąca na rozłożonej polówce. Została sprzedana jak zwykły towar znajomym Dragona. Nie będzie wiedziała, gdzie dokładnie się znajduje. Jedynym tropem będzie Diana - Ukrainka, która również jest więziona w piwnicy. Melka znowu wpakuje się w tarapaty - tajemniczy mężczyzna przystawi jej do ciała pistolet.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Dragon sprzeda Melkę!

Kim jest Ukrainka i czy znalazła się w piwnicy w ten sam sposób, co Melka w 2366 odcinku serialu "Pierwsza miłość"? Czy Amelii uda się uciec z tego miejsca? Kim jest mężczyzna, który grozi jej bronią? Znowu pojawia się więcej pytań, niż odpowiedzi. Dalsze losy Melki zobaczymy w nadchodzących odcinkach serialu "Pierwsza miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: