SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Wypadek Luizy na Mazurach! Utopi się w jeziorze? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Wypadek Luizy na Mazurach! Utopi się w jeziorze? - ZDJĘCIA

06.10.2016, godz. 07:55
Pierwsza miłość. Luiza (Klaudia Halejcio), Ola (Dominika Kojro), Mikser (Błażej Michalski), Sabina (Urszula Dębska), Błażej (Paweł Krucz)
Pierwsza miłość. Luiza (Klaudia Halejcio), Ola (Dominika Kojro), Mikser (Błażej Michalski), Sabina (Urszula Dębska), Błażej (Paweł Krucz) foto: ATM Grupa

Tragiczny finał wyjazdu na Mazury paczki przyjaciół z serialu "Pierwsza miłość"! Luiza (Klaudia Halejcio) w najczarniejszych koszmarach nie śniła, że przyjdzie jej stoczyć walkę o życie, że wycieczka nad jezioro może się dla niej tak fatalne skończyć. W 2365 odcinku "Pierwszej miłości" podczas wyprawy kajakiem Luizy i Oli (Dominika Kojro) dojdzie do dramatu. Kajak przewróci się na wodzie, a Luiza, choć jest doświadczoną pływaczką, zacznie się topić. Na pomoc Luizie ruszy Mikser (Błażej Michalski).

"Pierwsza miłość" odcinek 2365 - wtorek, 1.11.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Wspólny wyjazd na Mazury w "Pierwszej miłości" zamieni się w horror gdy przyjaciele będą musieli stawić czoła śmierci! To Ola wpadnie na pomysł, by razem z Sabiną (Urszula Dębska), Błażejem (Paweł Krucz), Darią (Angelika Kujawiak) i Mikserem wybrać się nad jezioro.

Patrz: Pierwsza miłość. Marianna poderwie Mariana Śmiałka?

Ta krótka podróż stanie się dla niej okazją, by zapomnić o traumatycznych przejściach związanych z uzależnieniem od alkoholu. Poza tym Ola będzie chciała zbliżyć się do swojego byłego chłopaka Miksera. Poczuje bowiem, że przy nim znów mogłaby być szczęśliwa.

W 2363 odcinku "Pierwszej miłości" przyjaciele będą się świetnie bawili na biwaku na Mazurach, ale plany Oli pokrzyżuje Luiza. Jak podaje "Świat Seriali" była dziewczyna Miksera też przyjedzie pod namiot, bo wpadnie na ten sam pomysł co Ola - będzie chciała odzyskać dawnego ukochanego.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Melka w pułapce Dragona. Tak bydlak katuje Melkę - ZWIASTUN

Między dziewczynami nie zabraknie spięć, ale żadna z nich nie przewidzi tragedii jaka się rozegra w 2365 odcinku "Pierwszej miłości". Podczas wyprawy kajakiem po jeziorze zaczną się kłócić i wtedy dojdzie do dramatu. Luiza wpadnie do wody.

Mimo, że jest wysportowaną instruktorką fitnessu i świetnie pływa, to nagle straci przytomność i zacznie się topić. Mikser natychmiast rzuci się Luizie na ratunek. Uratuje byłą dziewczynę przed śmiercią, a to wydarzenie jeszcze bardziej ich do siebie zbliży. Na Mazurach uczucie Luizy i Miksera rozkwitnie na nowo...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: