SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Ola i Mikser będą razem?

Pierwsza miłość. Ola i Mikser będą razem?

28.10.2016, godz. 13:00
Pierwsza miłość. Luiza (Klaudia Halejcio), Ola (Dominika Kojro), Mikser (Błażej Michalski), Sabina (Urszula Dębska), Błażej (Paweł Krucz)
Pierwsza miłość. Luiza (Klaudia Halejcio), Ola (Dominika Kojro), Mikser (Błażej Michalski), Sabina (Urszula Dębska), Błażej (Paweł Krucz) foto:

Ola (Dominika Kojro) po powrocie z odwyku postanowi wyjchać z przyjaciółmi na wczasy nad jezioro. W 2363 odcinku serialu "Pierwsza miłość". Król postanowi w trakcie wyjazdu zbliżyć się ponownie do Miksera, (Błażej Michalski). Czy uda się to jej w 2363 odcinku serialu "Pierwsza miłość"? Wygląda na to, że będzie miała rywalkę!

"Pierwsza miłość" odcinek 2363 - piątek, 28.10.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Ola w 2363 odcinku serialu "Pierwsza miłość" będzie przepełniona nadziejami związanymi z wyjściem z nałogun i wyjazdem z przyjaciółmi na Mazury. Po powroxcie z Barcelony dziewczyna spróbuje zbliżyć się do Miksera.

Zobacz: Pierwsza miłość. Melka przetrzymywana w piwnicy z inną ofiarą!

Podekscytowanie wyjazdem w 2363 odcinku serialu "Pierwsz miłość" szybko minie, kiedy do Oli dotrze niewygodna informacja - na wyjazd z przyjaciółmi na którym chciała celebrować swój powrót do "zdrowia" pojedzie również Luiza (Klaudia Halejcio). Ona również najwyraźniej ma jakieś plany do Miksera, a to nie spodoba się Król. W końcu odkąd wróciła do Wrocławia stara się go odzyskać! I na pewno nie pozowoli, by coś stanęło na jej drodze do szczęścia.

Kiedy podczas wyjazdu w 2363 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zostanie sama z Luizą, postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i nie dopuścić do tego, by Luizę i jej ukochanego, jeszcze niedoszłego chłopaka połączyło coś więcej. Ola poczeka, aż zostaną same i wykorzysta sytuację najlepiej, jak potrafi - tylko nie przewidzi tego, że może samą siebie postawić w bardzo niewygodnej sytuacji... W 2363 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Ola powie Luzie:

– Nie mąć mu w głowie.
– A to ma kogoś? – spyta zaskoczona Luiza.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Wojciech Błach ma apetyt na seks!

Czy Ola skłamie? Ale wtedy na pewno prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw i Król zrobi z siebie pośmiewisko. Jaką decyzję podejmie Ola zobaczymy już 2363 odcinku serialu "Pierwsza miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: