SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Marysia odnajdzie kryjówkę Dragona i Melki

Pierwsza miłość. Marysia odnajdzie kryjówkę Dragona i Melki

24.10.2016, godz. 18:38
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Dragon (Krzysztof Zych)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Dragon (Krzysztof Zych) foto:

Jak długo jeszcze Melka (Ewa Jakubowicz) z serialu "Pierwsza miłość" będzie skazana na Dragona (Krzysztof Zych), który więzi ją i torturuje? Czy Marysia (Aneta Zając) odnajdzie Melkę? W 2359 odcinku "Pierwszej miłości" śledztwo Marysia doprowadzi ją do miejscowości, w której Dragon ma swoją kryjówkę. Porywacz Melki będzie jednak śledził Marysię i nie dopuści do tego, by Majka wpadła na ich trop.

"Pierwsza miłość" odcinek 2359 - poniedziałek, 24.10.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Jedynym ratunkiem dla porwanej Melki z "Pierwszej miłości" są Marysia i Paweł (Michał Malinowski), właściciel psa, którego przygarnęła dziewczyna, zakochany w niej od pierwszego wejrzenia. Już podczas pierwszego spotkania, w 2349 odcinku "Pierwszej miłości", Paweł orientuje się, że Melka jest ofiarą przemocy domowej i stara się jej pomóc. Dragon jednak na to nie pozwala. Wkrótce potem zleca pobicie Pawła, by chłopak nie mieszał się w nie swoje sprawy.

Zobacz: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO

Niebawem Marysia wpadnie także na nowy trop w sprawie Melki. Jej prywatne śledztwo przyniesie zaskakujące rezultaty. W 2359 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia pojedzie do miejscowości, gdzie prawdopodobnie widziano Melkę, by rozwiesić tam plakaty o jej zaginięciu.

W miejscowym sklepie zauważą ją Melka z Dragonem. Nastolatka nie zdoła jednak nawet krzyknąć nic do Majki. Porywacz tak skutecznie ją zastraszy, że Melka nie bedzie chciała ryzykowac, że bandyta skrzywdzi również Marysię. Dragon uwięzi nastolatkę w ich kryjówce, a Majkę zacznie śledzić.

Patrz: Pierwsza miłość. Wypadek Luizy na Mazurach! Utopi się w jeziorze? - ZDJĘCIA

Tymczasem Paweł zauważy plakaty zaginionej Melki. Przerażony pobiegnie jej na pomoc. Niestety Dragon zmusi nastolatkę do wypicia wina ze środkiem nasennym. Zanim dziewczyna straci przytomność, oprawca wyjawi jej w sekrecie szczegóły swojego okrutnego planu. Po czym szybko wywiezie Melkę z mieszkania... Czy Marysia na czas odnajdzie Melkę?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: