SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Melka walczy z oprawcą

Pierwsza miłość. Melka walczy z oprawcą

14.10.2016, godz. 17:30
Pierwsza miłość Melka (Ewa Jakubowicz) Dragon (Krzysztof Zych)
Pierwsza miłość Melka (Ewa Jakubowicz) Dragon (Krzysztof Zych) foto: ATM Grupa

Dragon (Krzysztof Zych) porwał Melkę (Ewa Jakubowicz) i mści się za to, że wydała go na policji. Bydlak znęca się nad swoją ofiarą. Grozi jej nożem, gwałci i poniża! W 2354 odcinku "Pierwszej miłości" sytuacja Melki nadal będzie fatalna, dziewczyna przyjmie inna taktykę przetrwania. Zacznie grzecznie wykonywać polecenia oprawcy, by dać sobie większe szanse na powrót do domu. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Pierwszej miłości" w Polsacie?

"Pierwsza miłość" odcinek 2354 - poniedziałek, 17.10.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Porwanie Melki to niekończący się wątek w serialu "Pierwsza miłość". Dziewczyna, która padła ofiarą Dragona nadal będzie przetrzymywana w ukryciu, a oprawca zadba o to, aby Marysia (Aneta Zając) i Paweł (Michał Malinowski) nie trafli na jego trop.

Zobacz: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO

Bezlitosny Dragon znęca się nad Melką. Dziewczyna ledwo znosi tortury, a w miejscu, gdzie jest przetrzymywana nie brakuje śladów zbrodni!

Niestety ksozmar Melki szybko się nie skończy. Już w 2354 odcinku "Pierwszej miłości" Dragon znajduje u Melki numer telefonu Pawła i postanawia wysłać w jej imieniu wiadomość do niego. Tymczasem Melka cierpliwie znosi upokorzenia ze strony swojego oprawcy z nadzieją, że wkrótce wróci do domu.

Patrz: Pierwsza miłość. Wypadek Luizy na Mazurach! Utopi się w jeziorze? - ZDJĘCIA

Co wydarzy się dalej? W premierowych odcinkach "Pierwszej miłości" najpewniej dojdzie do konfrontacji Pawła z Dragonem. Kto wygra starcie i czy Melka w końcu wróci do domu? Wątek kryminalny jest chyba tym, co widzowie lubią najbardziej! Możecie być pewni, że będzie się działo!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: