SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO

Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO

06.09.2016, godz. 10:44
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Paweł (Michał Malinowski)
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Paweł (Michał Malinowski) foto: ATM Grupa

Porwanie Melki (Ewa Jakubowicz) w serialu "Pierwsza miłość" to jeden z najbardziej przerażających wątków, który już wkrótce rozegra się na oczach widzów. Melka zostanie uprowadzona i wywieziona z Wrocławia przez dilera Dragona (Krzysztof Zych). I właśnie wtedy w jej życiu pojawi się Paweł (Michał Malinowski). W 2349 odcinku "Pierwszej miłości" Melka pozna Pawła przypadkiem i szybko zrozumie, że nowy znajomy jest dla niej jedyną nadzieją na ocalenie przed Dragonem.

"Pierwsza miłość" odcinek 2349 - poniedziałek, 10.10.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Paweł z "Pierwszej miłości", którego zagra Michał Malinowski to nie ten sam bohater, w którego przez lata wcielał się Mikołaj Krawczyk. W tym przypadku chodzi jedynie o zbieżność nazwisko. Nowy Paweł wkroczy do życia Melki w najbardziej przerażającym momencie gdy będzie więziona, bita i poniżana przez Dragona.

Patrz: Pierwsza miłość. Porwanie Melki. Marysia w sukni ślubnej z krwią na rękach - ZDJĘCIA

Jak Melka pozna Pawła i czy z czasem tę dwójkę bohaterów połączy coś więcej? Tuż po porwaniu Melki niebezpieczny przestępca Dragon wywiezie ją z Wrocławia, by policja nie trafiła na ich trop. Zmusi także dziewczynę do ufarbowania włosów na rudo. Oczywiście będzie chodziło o to, żeby Melka zmieniła swój wygląd.

Dragon zacznie szantażować Melkę, że jeśli spróbuje uciec to on zemści się na Marysi i jej najbliższych. Przerażona nastolatka posłusznie bedzie wypełniać jego polecenia. Kiedy jednak w 2247 odcinku "Pierwszej miłości" znajdzie pod sklepem porzuconego psa i weźmie go ze sobą do kryjówki Dragona, dostanie od losu szansę na uwolenienie się od psychola.

Zobacz: Pierwsza miłość. Agata wskrzeszona z martwych? Aleksandra Kisio o powrocie do Pierwszej miłości

Wkrótce potem Melka spotka Pawła, właściciela psa, który zauważy u dziewczyny ślady po pobiciu. Od razu domyśli się, że Melka padła ofiarą przemocy. I postanowi jej pomóc.

Kim jest nowy Paweł z "Pierwszej miłości"?

Paweł, którego od 2349 odcinka "Pierwszej miłości" (emisja w poniedziałek, 10.10.2016 w Polsacie), będzie grał Michał Malinowski to szlachetny idealista z bogatym doświadczeniem życiowym. Jako niemowlę został zostawiony w "Oknie Życia" i nigdy nie dowiedział się, kim byli jego rodzice.

Wychował się w Domu Dziecka, z którym nadal jest silnie związany emocjonalnie. Dlatego zrezygnował ze studiów aby pomagać kiedy sierociniec popadł w kłopoty finansowe. Gdy sytuacja w Domu Dziecka uległa poprawie, postanowił aplikować na staż w renomowanej, amerykańskiej redakcji.

Dzięki swoim umiejętnościom literackim przeszedł do ostatniego etapu rekrutacji, jednak nigdy nie dotrze na rozmowę kwalifikacyjną, gdyż w jego życiu pojawi się Melka... Jak rozwinie się ich znajomość? Czy to będzie wielka, prawdziwa miłość, na która Paweł czekał całe życie?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: ATM Grupa
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: