SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Nowy Paweł ocali Melkę przed Dragonem. Melka zakocha się od pierwszego wejrzenia - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Nowy Paweł ocali Melkę przed Dragonem. Melka zakocha się od pierwszego wejrzenia - ZWIASTUN

07.10.2016, godz. 17:00
Pierwsza miłość Melka (Ewa Jakubowicz) Paweł (Michał Malinowski)
Pierwsza miłość Melka (Ewa Jakubowicz) Paweł (Michał Malinowski) foto: ATM Grupa

Nowy bohater w serialu "Pierwsza miłość" i nagły wybuch uczuć! W 2349 odcinku "Pierwszej miłości" Melka (Ewa Jakubowicz) pozna Pawła (w tej roli Michał Malinowski), właściciela psa, którego znalazła przed sklepem. Paweł zrobi na Melce tak wielkie wrażenie, że dziewczyna zakocha się w nim od pierwszego wejrzenia. Z wzajemnością. Ta miłość sprawi, że Melka będzie miała sojusznika w walce z Dragonem (Krzysztof Zych).

"Pierwsza miłość" odcinek 2349 - poniedziałek, 10.10.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Michał Malinowski w "Pierwszej miłości" wcieli się w postać Pawła, szlachetnego idealisty, którego doświadczenie życiowe znacznie przewyższa doświadczenie przeciętnego 20-lata. Jako niemowlę został zostawiony w "Oknie Życia" i nigdy nie dowiedział się, kim byli jego rodzice. Paweł wychował się w Domu Dziecka, z którym nadal jest silnie związany emocjonalnie.

Patrz: Pierwsza miłość. Wypadek Luizy na Mazurach! Utopi się w jeziorze? - ZDJĘCIA

Dlatego zrezygnował ze studiów aby pomagać kiedy sierociniec popadł w kłopoty finansowe. Gdy sytuacja w Domu Dziecka uległa poprawie, postanowił postarać się o staż w renomowanej, amerykańskiej redakcji. Dzięki swoim umiejętnościom literackim przeszedł do ostatniego etapu rekrutacji, jednak nigdy nie dotrze na rozmowę kwalifikacyjną, gdyż w jego życiu w 2349 odcinku "Pierwszej miłości" pojawi się Melka…

Zobacz: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO

Melka spotka Pawła w dość niespodziewanych okolicznościach gdy uda jej się wymknąć od Dragona. Dla obojga to będzie przełomowe w życiu spotkanie. Zarówno Melka, jak i Paweł, poczują drżenie serca na swój widok. - Nic ci nie jest? - zapyta Paweł kiedy w 2349 odcinku "Pierwszej miłości" zobaczy ślady pobicia na twarzy Melki.

Zaraz potem Paweł pojawi się w mieszkaniu Dragona w poszukiwaniu swojego psa. Wystarczy mu jedno spojrzenie na Melkę, by zorientować się, że dziewczyna jest ofiarą przemocy domowej. Dragon szybko jednak pozbędzie się niechcianego gościa. - Tu nie ma żadnego psa. Do widzenia! - zatrzaśnie mu drzwi przed nosem.

Ale Paweł nie będzie mógł zapomnieć o Melce. Kilka dni później ponownie zjawi się przed mieszkaniem Dragona po swojego psa. Za drzwiami usłyszy krzyki i płacz Melki. Przy kolejnym spotkaniu z nastolatką w tajemnicy da jej swój numer telefonu i będzie chciał zawiadomić policję.

Jak rozwinie się znajomość Melki i Pawła? Czy to będzie wielka, prawdziwa miłość, na która Paweł czekał całe życie?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: