SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Kasia odrzuci oświadczyny Kaśki - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Kasia odrzuci oświadczyny Kaśki - ZWIASTUN

06.10.2016, godz. 18:00
Pierwsza miłość. Kaśka (Misiek Koterski), Kasia (Karolina Chapko)
Pierwsza miłość. Kaśka (Misiek Koterski), Kasia (Karolina Chapko) foto: ATM Grupa/ Youtube

Czyżby Kaśka (Misiek Koterski) z serialu "Pierwsza miłość" dorósł do oświadczyn i ślubu? Jego związek z Kasią (Karolina Chapko) kwitnie, więc nic dziwnego, że w 2348 odcinku "Pierwszej miłości" Kaśka podejmie ważną życiową decyzję. Przygotuje romantyczną kolację dla ukochanej, z kwiatami, świecami i szampanem, a do pudełeczka schowa prezent, którego Kasia się nie spodziewa. Jednak ukochana odrzuci jego oświadczyny zanim Kaśka zacznie coś mówić. Zobaczcie zwiastun "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2348 - piątek, 7.10.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Kasia i Kaśka z "Pierwszej miłości" tworzą bardzo charakterystyczną parę. Ich relacja jest bardzo burzliwa, ale na pewno nie brakuje w niej miłości. Chłopak ma jednak dużą cierpliwość do swojej ukochanej, która nie dość, że jest pochłonięta własną karierą, to jeszcze ma problemy z tym, żeby odgadnąć prawdziwe zamiary partnera. Słynie bowiem z tego, że najpierw myśli, a potem coś robi.

Zobacz: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO

Dlatego też w 2348 odcinku "Pierwszej miłości" to Kaśka podejmie decyzję, która ma wpłynąć na ich wspólną przyszłość. Zdobędzie się na odwagę i zaproponuje swojej dziewczynie, by z nim zamieszkała. Zanim to jednak zrobi urządzi specjalnie dla niej romantyczny wieczór w mieszkaniu.

Patrz: Pierwsza miłość. Wypadek Luizy na Mazurach! Utopi się w jeziorze? - ZDJĘCIA

A wszystko po to, by Kasia zrozumiała, że jest idealnym facetem, który myśli o nim poważnie. Na widok przyrządzonej z wielkim zaangażowaniem kolacji przy świecach, szampana i małego pudełeczka Kasia wpadnie jednak w panikę. Wyciągnie nieodpowiednie wnioski, opacznie wszystko zrozumie i nie zgodzi się zostać Kaśki. Tyle tylko, że chłopak nawet się jej nie oświadczy...

Niestety te nieudane "zaręczyny" zwiastują dalsze komplikacje w związku tej pary. Niebawem Kasia dopuści się zdrady... I to z mężczyzną, którego Kaśka bardzo dobrze zna.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: