SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Ola przyłapana z narkotykami przez Grażynę

Pierwsza miłość. Ola przyłapana z narkotykami przez Grażynę

05.10.2016, godz. 17:45
Pierwsza miłość. Ola (Dominika Kojro), Grzegorz (Jan Jankowski), Grażyna (Grażyna Wolszczak)
Pierwsza miłość. Ola (Dominika Kojro), Grzegorz (Jan Jankowski), Grażyna (Grażyna Wolszczak) foto: ATM Grupa

Uzależnienie Oli (Dominika Kojro) z serialu "Pierwsza miłość" od narkotyków omal nie doprowadziło ją do śmierci! Ale najwyraźniej Ola niczego się nie nauczyła, bo od chwili powrotu ze szpitala znów bierze. W 2347 odcinku "Pierwszej miłości" spełnią się czarne scenariusze Grażyny (Grażyna Wolszczak), która podejrzewała, że dziewczyna cały czas ich okłamuje. Grażyna przyłapie Olę z działką narkotyków. I kolejny raz spróbuje pomóc córce Grzegorza (Jan Jankowski).

"Pierwsza miłość" odcinek 2347 - czwartek, 6.10.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Jak długo jeszcze Ola z "Pierwszej miłości" będzie wmawiać wszystkim, że nie ma problemu z narkotykami, że chodzi na terapię i jest w stanie kontrolować swój nałóg? Wygląda na to, że przełom nastąpi już w 2347 odcinku "Pierwszej miłości" gdy Ola będzie musiała przyznać się przed samą sobą i Grażyną, że nie radzi sobie z uzależnieniem.

Patrz: Pierwsza miłość. Melka w pułapce Dragona. Tak bydlak katuje Melkę - ZWIASTUN

Po kolejnej kłótni Oli i Grażyny dojdzie do tego, że partnerka Grzegorza postanawi pojednać się z jego córką. Wybierze jednak najmniej odpowiedni moment. Wejdzie do pokoju Oli w chwili gdy dziewczyna będzie próbowała ukryć foliową torebkę z narkotykami. Jak zareguje Grażyna? Czy powie o tym Grzegorzowi? A może stanie po stronie Oli i ukryje to przed mężczyzną?

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Wypadek Luizy na Mazurach! Mikser uratuje Luizę przed utonięciem? - ZDJĘCIA

Ponieważ już od dawna Ola jest zdania, że Grażyna się na nią uwzięła i tylko udaje, że chce jej pomóc, tym razem kobieta zmieni taktykę. Wiedząc, że dziewczyna nadal ma dostęp do narkotyków postara się ją przekonać, że dla własnego dobra musi z tym skończyć. W 2347 odcinku "Pierwszej miłości" obieca, że o niczym nie powie Grzegorzowi, ale wymusi na Oli obietnicę, że nigdy więcej nie sięgnie po narkotyki.

Grażyna każe Oli pozbyć się narkotyków. Dziewczyna nie będzie jednak potrafiła tego zrobić, a ukryty przez nią w cukiernicy proszek trafi w ręce Grzegorza...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: