SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Melka pobita przez Dragona - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Melka pobita przez Dragona - ZWIASTUN

06.10.2016, godz. 10:30
Pierwsza miłość Melka (Ewa Jakubowicz) Dragon (Krzysztof Zych)
Pierwsza miłość Melka (Ewa Jakubowicz) Dragon (Krzysztof Zych) foto: ATM Grupa

Koszmar jaki przeżywa Melka (Ewa Jakubowicz) z serialu "Pierwsza miłość" nie tak szybko się skończy! Dragon (Krzysztof Zych) wywiózł Melkę z Wrocławia i cały czas więzi ją w specjalnie przygotowanej pułapce. Dopiero w 2347 odcinku "Pierwszej miłości" wychodzi na jaw, że Melka żyje, ale jest zdana na łaskę brutalnego przestępcy. Bita i poniżana nie ma szans na ucieczkę. Dodatkowo Dragon każe jej zmienić wygląd, by nikt jej nie rozpoznał. Zobaczcie wstrząsający zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2347 - czwartek, 6.10.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Poszukiwania porwanej Melki z "Pierwszej miłości" jak dotąd nie przyniosły żadnych efektów. Marysia się jednak nie poddaje. Prowadzi prywatne śledztwo i choć czuje, że ktoś ją śledzi i obserwuje nie zamierza odpuścić. Obiecuje sobie, że nie spocznie póki nie odnajdzie Melki.

Zobacz: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO

Kiedy w 2346 odcinku "Pierwszej miłości" dostaje od niej list nie wierzy w wiadomość nadesłaną przez dziewczynę. "Nie szukajcie mnie, nie wrócę..." - pisze Melka. Oczywiście nie z własnej woli. Dragon zmusza ją do tego, bo grozi jej, że w przeciwnym razie zrobi krzywdę Marysi. To właśnie on przez swoich ludzi krąży wokół Marysi, robi jej zdjęcia z ukrycia. A wszystko po to, by wiedzieć czy Majka wpadła na jakiś trop Melki.

Brutalnie bita nastolatka teraz wygląda zupełnie inaczej. Dragon zmusza ją do ufarbowania włosów na rudo, by zmylić poszukającą ją policję. Za każdym razem gdy Melka jest nieposłuszna bydlak katuje ją do nieprzytomności.

W 2347 odcinku "Pierwszej miłości" Melka znajduje przed sklepem opuszczonego psa, którym postanawia się zaopiekować. Jej długa nieobecność doprowadza Dragona do wściekłości. Przestępca kolejny raz znęca się nad Melką. Tym razem jednak omal jej nie zabija...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: