SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. List pożegnalny od Melki. Dragon śledzi Marysię - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. List pożegnalny od Melki. Dragon śledzi Marysię - ZWIASTUN

04.10.2016, godz. 17:15
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Dragon (Krzysztof Zych), Melka (Ewa Jakubowicz)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Dragon (Krzysztof Zych), Melka (Ewa Jakubowicz) foto: ATM Grupa

Jak daleko w serialu "Pierwsza miłość" posunie się Dragon (Krzysztof Zych), by zatrzymać przy sobie Melkę (Ewa Jakubowicz)? Porwanie, tortury, ciągłe poniżanie - taki horror do tej pory zgotował jej przestępca. W 2346 odcinku "Pierwszej miłości" wpada na pomysł jak uniemożliwić Melce ucieczkę z ich kryjówki. Podrzuca jej zdjęcia Marysi (Aneta Zając) i grozi, że zrobi jej krzywdę jeśli tylko dziewczyna ośmieli się mu uciec. W ten sposób zmusza Melkę, by napisała list pożegnalny do Marysi.

"Pierwsza miłość" odcinek 2346 - środa, 5.10.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Czy Marysia z "Pierwszej miłości" odnajdzie Melkę? Po kilku tygodniach poszukiwań Marysia nie jest nawet o krok bliżej odkrycia prawdy na temat tego, co się stało z Melką. Od policyjnego jasnowidza wie tylko tyle, że dziewczyna żyje, jest gdzieś w małej miejscowości, ale grozi jej niebezpieczeństwo.

Patrz: Pierwsza miłość. Melka w pułapce Dragona. Tak bydlak katuje Melkę - ZWIASTUN

Na próżno Majka próbuje przekonać policję, by wznowiono poszukiwania. Dopóki stróże prawa nie będą mieli nowego dowodu w sprawie porwanej nastolatki, nie zamierzają jej szukać, bo przecież nie wiedzą nawet gdzie. Marysia, jak ostatniej deski ratunku, chwyta się jednak wizji jasnowidza. Wierzy, że wreszcie wpadnie na jakiś ślad, że znajdzie sposób, by uwolnić Melkę od Dragona.

W 2346 odcinku "Pierwszej miłości" gdy wszyscy próbują przekonać Marysię, by zaczęła w końcu normalnie żyć, listonosz przynosi list od Melki. Nastolatka pisze w nim coś, co wzbudza jeszcze większy niepokój Marysi. "Nie szukajcie mnie, nie wrócę..." - słowa Melki są jasnym sygnałem, że dzieje się z nią coś złego. Przecież z własnej woli tak długo nie byłaby poza domem. Kocha Marysię i jej córkę Julkę (Łucja Kawczak), które stworzyły jej prawdziwą rodzinę.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Wypadek Luizy na Mazurach! Mikser uratuje Luizę przed utonięciem? - ZDJĘCIA

Pożegnalny list Melki do Marysi to sprawka Dragona. Niebezpieczny diler zmusza porwaną dziewczynę, by go napisała. W jaki sposób? Pokazuje Melce zdjęcia, które zrobił jeden z jego ludzi. Od dłuższego czasu bowiem Dragon śledzi każdy ruch Marysi. Chce wiedzieć co kombinuje opiekunka Melki i czy wpadła już na jej trop.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: