SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Nowy trop w sprawie Melki. Jasnowidz odnajdzie Melkę? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Nowy trop w sprawie Melki. Jasnowidz odnajdzie Melkę? - ZWIASTUN

03.10.2016, godz. 17:15
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach), Marysia (Aneta Zając), Melka (Ewa Jakubowicz)
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach), Marysia (Aneta Zając), Melka (Ewa Jakubowicz) foto: ATM Grupa

Melka (Ewa Jakubowicz) z serialu "Pierwsza miłość" żyje, ale nie jest już tą samą dziewczyną, którą porwał Dragon (Krzysztof Zych). Ani Marysia (Aneta Zając) ani policja nie wiedzą co się z nią dzieje. W 2345 odcinku "Pierwszej miłości" okazuje się, że Dragon ukrywa Melkę w małej miejscowości pod Wrocławiem. Policyjny jasnowidz naprowadza Marysię na trop porwanej nastolatki. Czu uda się wreszcie odnaleźć Melkę i uwolnić ją z rąk Dragona?

"Pierwsza miłość" odcinek 2345 - wtorek, 4.10.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Gdzie jest Melka z "Pierwszej miłości" i co się z nią dzieje? To pytanie wciąż spędza sen z powiek Marysi, która od tygodni szuka swojej przybranej córki. Dragon porwał Melkę i wywiózł z Wrocławia. Cały czas więzi ją w swojej kryjówce i uniemożliwia kontakt z Majką.

Patrz: Pierwsza miłość. Wypadek Luizy na Mazurach! Mikser uratuje Luizę przed utonięciem? - ZDJĘCIA

Nawet policja nie jest w stanie wpaść na ich trop. Brutalny diler zaciera bowiem wszelkie ślady, a jego wspólnicy obserwują Marysię, by trzymać rękę na pulsie i wiedzieć na jakim etapie są poszukiwania. Ostatnio jeden z nich śledzi opiekunę Melki i robi jej nawet zdjęcia z ukrycia. Kiedy Marysia powiedziała o tym Michałowi (Wojciech Błach) ten zaczął podejrzewać, że ukochana wpada w paranoję i traci rozum...

W 2345 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia spotka się z policyjnym jasnowidzem, wierząc, że on naprowadzi ją na trop Melki. Pokaże mu zdjęcia dziewczyny, a także jej ulubioną maskotkę. Ten jednak na prośbę Michała nie powie jej całej prawdy. Wspomni jednak o tym, że Dragon nie zabił Melki, że nastolatka jest przetrzymywana gdzieś w pobliżu.

Mimo to Majka będzie się dalej łudzić, że policjanci na nowo rozpoczną śledztwo w sprawie zaginięcia Melki. Zadzwoni nawet na komisariat, by zmusić ich do podjęcia odpowiednich działań. - Przecież mamy trop. Melka żyje, jest wśród ludzi, mała miejscowość... - wyjaśni mu Marysia.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Melka w pułapce Dragona. Tak bydlak katuje Melkę - ZWIASTUN

Tymczasem Krystian zwątpi w odnalezienie dziewczyny i przestanie finansować jej poszukiwania. Były chłopak Melki, który nie tak dawno wieszał się z miłości do niej będzie bowiem przekonany, że jego była ukochana nie żyje i trzeba się z tym pogodzić.

W 2345 odcinku "Pierwszej miłości" widzowie wreszcie zobaczą Melkę. Pierwszy raz od chwili porwania. Z ufrabowanymi na rudo włosami będzie robiła zakupy w sklepie. Dragon pozwoli jej wyjść na chwilę z ukrycia, bo będzie pewny, że dziewczyna i tak nie zdoła przed nim uciec.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: