SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Melka nie żyje?! Marysia prowadzi prywatne śledztwo - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Melka nie żyje?! Marysia prowadzi prywatne śledztwo - ZWIASTUN

01.10.2016, godz. 08:30
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach), Marysia (Aneta Zając), Melka (Ewa Jakubowicz)
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach), Marysia (Aneta Zając), Melka (Ewa Jakubowicz) foto: ATM Grupa

Porwana Melka (Ewa Jakubowicz) z serialu "Pierwsza miłość" nie daje żadnego znaku życia, policja noe wpada na żaden trop Dragona (Krzysztof Zych), więc zamyka śledztwo. Kilka tygodni po zniknięciu Melki pojawi się podejrzenie, że dziewczyna nie żyje, że Dragon zabił ją i ukrył gdzieś ciało. Po raz pierwszy powie o tym głośno Krystian (Patryk Pniewski) w 2344 odcinku "Pierwszej miłości". Marysia (Aneta Zając), bliska szaleństwa z niepokoju, nie podda się i będzie szukać Melki na własną rękę.

"Pierwsza miłość" odcinek 2344 - poniedziałek, 3.10.2016, o godz. 18 w Polsacie

Co się stało z Melką z "Pierwszej miłości"? Co Dragon zrobił z nią po tym jak uciekł z domu letniskowego nad jeziorem? Czy naprawdę Melka nie żyje? Na te wszystkie pytania ani Marysia ani policja długo jeszcze nie poznają odpowiedzi.

Patrz: Pierwsza miłość. Czy Artur umrze na zawał serca?

Z braku nowych śladów policja zamknie śledztwo w sprawie Melki. Zupełnie jakby stróże prawa, którym dziewczyna zaufała i z którymi współpracowała, by dorwać Dragona podczas próby ucieczki z więzienia, skazywali ją na śmierć. Po wielu tygodniach poszukiwaniach nie pojawi się żaden ślad w sprawie porwania i możliwego miejsca gdzie Dragon ukrył Melkę.

W 2344 odcinku "Pierwszej miłości" Krystian zrezygnuje z finansowania poszukiwań Melki. Były chłopak porwanej nastolatki, któremu powinno zależeć na jej odnalezieniu, bo przecież przez niego Melka wpakowała się w znajomość z Dragonem, powie głośno to, o czym wszyscy myślą. "Melka nie żyje..." stwierdzi Krystian poczas rozmowy ze swoim ojcem Michałem (Wojciech Błach).

Zobacz: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO

Z tą hipotezą nie zgodzi się Marysia, która pokochała Melkę jak córkę i której serce matki podpowiada, że dziewczyna jest w niebezpieczeństwie i bardzo jej potrzebuje. W 2344 odcinku "Pierwszej miłości"
Marysi będzie miała wrażenie, ktoś ją śledzi. Bliscy zaczną podejrzewać, że z rozpaczy zaczyna popadać w paranoję.

Niezrażona tym Majka wciąż uparcie będzie szukać jakiegokolwiek tropu, który pomógłby w odnalezieniu Melki. Rozpocznie nawet własne, prywatne śledztwo...

Przełom nastąpi gdy w 2346 odcinku "Pierwszej miłości" listonosz przyniesie Marysi list od Melki. I to w dniu, w którym wszyscy będa ją przekonywać, że powinna zacząć normalnie żyć...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: