SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Artur przeżyje zawał serca! Kinga nie dowie się o chorobie Artura

Pierwsza miłość. Artur przeżyje zawał serca! Kinga nie dowie się o chorobie Artura

03.10.2016, godz. 07:45
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski)
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski) foto: ATM Grupa

Artur (Łukasz Płoszajski) z serialu "Pierwsza miłość" nie umrze, ale śmierć będzie naprawdę blisko. W 2344 odcinku "Pierwszej miłości" nieprzytmny Artur trafi do szpitala gdzie lekarze zrobią wszystko co w ich mocy, by go uratować. Zawał serca, który przeszedł Artur to jednak poważne ostrzeżenie. Mimo to Kulczycki zbagatelizuje niepokojące objawy, jakie wysyła mu organizm i na własne żądanie wypisze się ze szpitala. Co na to Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)?

"Pierwsza miłość" odcinek 2344 - piątek, 30.09.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Tragiczne chwile jakie rozegrały się w "Pierwszej miłości" kiedy Artur dostał zawału serca na parkingu będą miały ciąg dalszy Kulczycki w ciężkim stanie zostanie przewieziony do szpitala. Reanimacja w karetce na szczęście skończy się przywróceniem prawidłowej akcji serca, ale zagrożenie tak szybko nie minie.

Patrz: Pierwsza miłość. Marianna poderwie Mariana Śmiałka? Tak Katarzyna Sawczuk uwodzi w Pierwszej miłości

W 2344 odcinku "Pierwszej miłości" Artur odzyska przytomność. Na wieść o ataku serca Artura jego żona nie przyjedzie do szpitala. Kinga będzie umierać ze strachu o ukochanego, który nie wróci do domu na noc. Już kiedy dzwoniła do Artura przeczuwała, że grozi mu jakieś niebezpieczeństwo. Wcześniej bowiem zauważyła, że jej mąż jest zestresowany i zapracowany. Ostrzegała go, że powinien zwolnić i bardziej zadbać o siebie.

Zobacz: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO

Zawał serca nie będzie jednak dla Artura żadną nauczką. Nawet Bartkowi (Rafał Kwietniewski) nie uda się go przekonać, że powinien zadbać o swoje zdrowie, bo kolejny raz może nie przeżyć. Pomimo złego stanu Kulczycki opuści szpital na własne żądanie, by móc wrócić do pracy.

Kinga, która o ciężkim stanie Artura dowie się właśnie od Bartka. kategorycznie się temu sprzeciwi. Zażąda od niego, by zwolnił tempo i zmienił styl życia. Nie tylko ze względu na siebie, ale przede wszystkim na nią i dzieci, które bardzo go potrzebują.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: