SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Czy Artur umrze na zawał serca?

Pierwsza miłość. Czy Artur umrze na zawał serca?

29.09.2016, godz. 17:15
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski)
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski) foto: ATM Grupa

Wstrząsające chwile w serialu "Pierwsza miłość"! Artur Kulczycki (Łukasz Płoszajski) dostaje ataku serca, który kończy się dla niego wyjątkowo tragicznie. W 2343 odcinku "Pierwszej miłości" Artur nieprzytomny upada na jezdnię tuż przed siedzibą firmy Kulczycki Corporation. Ochroniarz, który zauważa nieprzytomnego Artura, natychmiast wzywa pogotowie. Ratownicy od razu reanimują Artura, ale jego serce przestaje bić.

"Pierwsza miłość" odcinek 2343 - piątek, 30.09.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Mordercze tempo życia, jakie ostatnio narzucił sobie Artur z "Pierwszej miłości" ma dramatyczne skutki dla jego zdrowia i życia. Walka o odzyskanie udziałów w Kulczycki Corporation i nowe projekty, w które zaangażował się po wyjeździe Maksa (Jędrzej Wielecki) i Toli (Anna Gzyra) do Wietnamu okazują się dla niego nadludzkim wysiłkiem.

Patrz: Pierwsza miłość. Melka porwana przez Dragona. Marysia nie odnajdzie Melki! Co się z nią stanie?

Artur bagatelizuje niepokojące objawy, jakie wysyła mu organizm. Obiecuje  Kindze (Aleksandra Zienkiewicz) i dzieciom, że jeszcze tylko tydzień intensywnej pracy i pojadą na wymarzone wakacje, ale nie jest w stanie dotrzymać słowa. W 2342 odcinku "Pierwszej miłości" tuż po tym jak Kulczycki otrzymuje wiadomość, że jego nowy pomysł nie wypalił, serce Artura nie wytrzymuje. Silny stres wywołany niepowodzeniami w firmie doprowadza go do zawału serca.

Zobacz: Pierwsza miłość. Katarzyna Sawczuk jako Marianna uwiedzie 50-letniego Śmiałka? - ZDJĘCIA

Ucisk, który czuje w klatce piersiowej powala go na ziemię. Ból jest tak silny, że mężczyzna nie jest w stanie nawet zadzwonić po pogotowie. W 2343 odcinku "Pierwszej miłości" z pomocą przybywa mu ochroniarz z firmy, który zauważa leżącego na parkingu, nieprzytomnego Artura.

Karetka pogotowia przybywa w ciągu zaledwie kilu minut.Ratownicy zaczynają reanimować Artura, ale w pewnej chwili jego serce zatrzymuje się, a monitor wskazuje ciągłą linię. Czy Artur z "Pierwszej miłości" umrze?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: