SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Melka zaginiona! Marysia nie odnajdzie Melki! Co się z nią stanie?

Pierwsza miłość. Melka zaginiona! Marysia nie odnajdzie Melki! Co się z nią stanie?

29.09.2016, godz. 07:35
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach), Marysia (Aneta Zając)
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach), Marysia (Aneta Zając) foto:

Co będzie z Melką (Ewa Jakubowicz) z serialu "Pierwsza miłość" po porwaniu? Marysia (Aneta Zając) nie odnalazła Melki. Jedynie krew pozostawioną w domku letniskowym. Policja będzie chciała zamknąć śledztwo, kiedy nagle pojawi się nowy trop. Jak będzie sobie radzić Marysia w 2342 odcinku serialu "Pierwsza miłość" po zniknięciu Melki? Co się stanie z dziewczyną?

"Pierwsza miłość" odcinek 2342 - czwartek, 29.09.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

W 2342 odcinku "Pierwszej  miłości" Marysia po porwaniu Melki będzie przesiadywać na komisariacie. W oczekiwaniu na informacje, będzie cierpieć i bać się o życie dziewczyny.

Po tym, jak znalazła krew w domku letniskowym, może jedynie przypuszczać, że doszło do morderstwa. Nie będzie miała pojęcia, że Melka żyje, tylko jest przetrzymywana przez Dragona (Krzysztof Zych) w miejscu, gdzie bardzo trudno będzie ją znaleźć.

Zobacz : Pierwsza miłość. Melka zginie? Marysia z krwią na rękach - ZWIASTUN

Tymczasem w 2342 odcinku serialu "Pierwsza miłość" policja będzie chciała zakończyć śledztwo w tej sprawie. Wszystkie poszukiwania okażą się bezowocne, więc nie będzie sensu kontynuowania ich. Oczywiście decyzja policji spotka się z bardzo dużym sprzeciwem Marysi, który i tak zostanie zignorowany. W pewnym momencie pojawi się trop, który może doprowadzić ich prosto do porwanej dziewczyny.

Melka, ukryta przez Dragona w nieznanym miejscu, zmieni na jego rozkaz kolor włosów, by jeszcze bardziej utrudnić poszukiwania. Masakra w domku letniskowym, to dopiero początek udręk, które czekają dziewczynę. Przywiązana do kaloryfera, przetrzymywana wbrew swojej woli i nadal bita, może ciągle gwałcona.

Przecież już w poprzednim odcinku "Pierwszej miłośći" Dragon próbował w ten sposób wziąć "zapłatę" od Melki za wsypanie go, więc co go będzie przed tym wstrzymywało teraz, kiedy ma nad nią władzę absolutną? Kompletnie nic.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Artur dostanie zawału serca na ulicy. Co się stanie Arturowi? - ZWIASTUN

Dragon zastraszy Melkę. Jeśli będzie próbować uciec lub zrobi coś nie po jego myśli, to on, pośrednio lub bezpośrednio, dorwie Marysię oraz innych bliskich dziewczyny. Co jeszcze wydarzy się w 2342 odcinku serialu "Pierwsza miłość"?

Co to za trop, kótry nagle się pojawi? Czy ma coś wspólnego z tajemniczym chłopakiem, którego Melka spotka w niedalekiej przyszłości? Przekonamy się w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłośći".

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: