SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Katarzyna Sawczuk uwiedzie 50-letniego Śmiałka? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Katarzyna Sawczuk uwiedzie 50-letniego Śmiałka? - ZDJĘCIA

13.09.2016, godz. 15:00
Pierwsza miłość. Marianna (Katarzyna Sawczuk)
Pierwsza miłość. Marianna (Katarzyna Sawczuk) foto: ATM Grupa

Katarzyna Sawczuk w serialu "Pierwsza miłość" wywoła prawdziwe trzęsienie ziemi w Wadlewie. Grana przez nią bohaterka Marianna po raz pierwszy pojawi się we wsi w 2342 odcinku "Pierwszej miłości" i od razu zauroczy sobą Mirka (Maurycy Torbicz). Problem jednak w tym 18-letnia córka Anny (Agnieszka Suchora) bardziej zainteresuje się ponad 50-letnim Marianem Śmiałkiem (Paweł Okoński), z którym z kolei romansuje jej matka. Mamy zdjęcia Kasi Sawczuk z "Pierwszej miłości" w bikini.

"Pierwsza miłość" odcinek 2342 - czwartek, 29.09.2016, o godz. 18 w Polsacie

Do obsady "Pierwszej miłości" dołączy niebawem Katarzyna Sawczuk, która zagra Mariannę, córkę Anny, ukochnej Mariana Śmiałka. W tej roli 19-letnia aktorka zadebiutuje w 2342 odcinku "Pierwszej miłości" kiedy to Anna przyjedzie do Wadlewa z Marianną.

Patrz: Pierwsza miłość. Artur przeżyje zawał serca

Śliczna nastolatka od razu zwróci uwagę Mirka, który będzie próbował ją zdobyć. Rad w sprawach damsko-męskich udzieli mu wujkiem Norbert (Łukasz Konopka). Niestety na niewiel się to zda, bo Marianna bardziej zainteresuje się Marianem Śmiałkiem, któty mógłby przecież był jej dziadkiem albo ojcem. Śmiałek szybko dostrzeże, że zachowanie Marianny jest naprawdę podejrzane.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO


Marianna będzie pierwszą miłością syna Emilki (Anna Ilczuk) i Bartka (Rafał Kwietniewski), ale nie wiadomo czy dziewczyna odwzajemni jego uczucia. Szybko okaże się, że 18-latka nie jest tak grzeczna i niewinna, na jaką wygląda.

Na pierwszy rzut oka będzie sprawiała wrażenie dziewczyny z dobrego domu, świetnie wykształconej, oczytanej, znającej języki, ale to tylko pozory. Okaże się, że bezstresowne wychowanie Marianny poskutkowało tym, że z pozoru idealna nastolatka to rozwydrzona małolata, która uwielbia się zabawić.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

WIDEO: Katarzyna Sawczuk o roli Marianny w serialu "Pierwsza miłość" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: