SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Artur dostanie zawału serca na ulicy. Co się stanie Arturowi? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Artur dostanie zawału serca na ulicy. Co się stanie Arturowi? - ZWIASTUN

25.09.2016, godz. 09:42
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski)
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski) foto: ATM Grupa

Kolejna tragedia u Kulczyckich w serialu "Pierwsza miłość"! Dopiero co Kinga (Alekandra Zienkiewicz) i Artur (Łukasz Płoszajski) uporali się z traumą po porwaniu Tomka (Oskar Wojciechowski), a już spadną na nich dramatyczne przeżycia. W 2342 odcinku "Pierwszek miłości" Artur dostanie zawału serca, po którym w ciężkim stanie trafi do szpitala. A załamana Kinga będzie drżeć ze strachu, że jej mąż umrze... Co się stanie z Arturem? Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2342 - czwartek, 29.09.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Śmierć upomni się o Artura Kulczyckiego z "Pierwszej miłości"! Przepracowanie, nadmiar stresu spodowodany intensywnym trybem życia i walką o odzyskanie firmy Kulczycki Corporation doprowadzą do tego, że Artur będzie jedną nogą nad grobem.

Patrz: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO

A zacznie się od tego, że zarówno Artur jak i Kinga rzucą się w wir pracy. Dojdzie do tego, że w domu będą tylko gośćmi. Nie wystarczy im czasu nie tylko dla dzieci, ale także na to, by wywiązywać się z obowiązków domowych, na które nie wystarcza im już czasu.

Kulczycki narzuci sobie mordercze tempo pracy, bo wielkie nadzieje na sukces zawodowy będzie pokładał w nowym produkcie, który mają dostarczyć mu z Wietnamu Maks (Jędrzej Wielecki) i Tola (Anna Gzyra).

To Kinga zauważy jako pierwsza, że jej rodziną dzieje się coś dobrego, że Artur haruje do upadłego. Razem z synami zacznie naciskać na męża, by wreszcie trochę zwolnili i wybrali się na wakacje. Kulczycka wytłumaczy ukochanemu, że przecież pieniądze nie są najważniejsze, że powinni przede wszystkim cieszyć się sobą.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Porwanie Melki. Marysia w sukni ślubnej z krwią na rękach - ZDJĘCIA

W 2342 odcinku "Pierwszej miłości"  Artur obiecuja Kindze i dzieciom, że jeszcze tylko tydzień intensywnej pracy i pojadą na wymarzony urlop. Niestety nie dotrzyma słowa.  Silny stres wywołany kolejnym niepowodzeniem sprawi, iż serce Kulczyckiego nie wytrzyma.

Artur będzie bliski śmierci, ale na szczęście lekarzom uda się go uratować. Przeżyje silny zawał serca, lecz to doświadczenie niczego nie nauczy Artura. Już kilka dni później, mimo złego stanu zdrowia, na własne życzenie wyjdzie ze szpital, by jak najszybciej wrócić do pracy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: