SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Melka zginie? Marysia z krwią na rękach - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Melka zginie? Marysia z krwią na rękach - ZWIASTUN

28.09.2016, godz. 07:50
Pierwsza miłość odc 2341
Pierwsza miłość odc 2341, śladu krwi na miejscu przetrzymywania Melki przez Dragona. foto:

Porwanie Melki (Ewa Jakubowicz) w serialu "Pierwsza miłość" i ślub, który nie doszedł do skutku... W 2341 odcinku "Pierwszej miłości" zobaczymy kontynuację wydarzeń. Marysia (Aneta Zając) wraz z Michałem (Wojciech Błach) wyruszą na poszukiwaniu porwanej przez Dragona (Krzysztof Zych) dziewczyny. Kiedy trop zaprowadzi ich do domu, w którym Melka była przetrzymywana, znajdą krew... Czy Melka zginie z rąk Dragona?

"Pierwsza miłość" odcinek 2341 - środa, 28.09.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Marysia wyruszy w pościg! W 2341 odcinku serialu "Pierwsza miłość" znajdzie krew w mieszkaniu, gdzie Melka była przetrzymywana... Po porwaniu dziewczyny policja zapukała do jej drzwi. Kobieta zamiast pójść na ślub, pójdzie na komendę, wystrojona na biało w sukni ślubnej.

Zobacz: Pierwsza miłość. Artur dostanie zawału serca na ulicy. Co się stanie Arturowi? - ZWIASTUN

Ślub się nie odbył, Michał pojechał na komendę, jak tylko Marysia do niego zadzwoniła i poinformowała go, co się stało. W tym czasie w 2341 odcinku "Pierwszej miłości" Melka będzie w drodze do miejsca, gdzie czekają ją tortury. Związana, bita, zgwałcona?

Dragon to przestępca, w dodatku uzbrojony i niespełna rozumu. Wszystko jest możliwe przy takim psychopacie jak on. Zanim Marysia dotrze na miejsce, już będzie po wszystkim. Jedyne, co zastanie w 2341 odcinku serialu "Pierwsza miłość" po przyjeździe do makabrycznego domku, to bałagan i ślady krwi. Czy Marysia odnadzie porwaną Melkę? A może nastolatka już nie żyje?

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Ślub Emilki i Bartka. Anna wróci do Wadlewa do Śmiałka - ZWIASTUN

Ani Marysia ani Michał nie znajdą na miejscu ciała Melki. Dragom nadal będzię ją przetrzymywał w jakiś chorych celach. W kolejnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" przekonamy się na własne oczy, czy Dragon zamorduje Melkę. A jeśli nie, to co się z nią stanie i czy zdoła się uwolnić z pułapki przestępcy?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: