SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Melka porwana przez Dragona! Marysia odwoła ślub z Michałem

Pierwsza miłość. Melka porwana przez Dragona! Marysia odwoła ślub z Michałem

27.09.2016, godz. 07:35
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz)
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz) foto: ATM Grupa

Czas ucieczki Dragona (Krzysztof Zych) z "Pierwszej miłości" z więzienia powoli sie zbliża. W 2340 odcinku "Pierwszej miłości" plan policji zawiedzie, kryminalista porwie Melkę (Ewa Jakubowicz), a Marysia (Aneta Zając) nie dotrze na swój ślub z Michałem (Wojciech Błach). Policja zapuka do jej drzwi, kiedy będzie już w sukni ślubnej... Czy Dragon zabije Melkę? Kiedy Marysia dotrze do ich kryjówki znajdzie ślady krwi... Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2340 - wtorek, 27.09.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Melka zostanie porwana! Plan policji w 2340 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zawiedzie. Dragon przechytrzy zarówno funkcjonariuszy, jak i Melkę. Kiedy wyjdzie na wolność, w jego czynach nie będzie ani krzty litości. Będzie pragnął zmesty. Jego oszalały umysł kocha Melkę i nienawidzi jednocześnie. Wpadł na genialny pomysł, dobrze się do niego przygotował i wreszcie nadszedł czas na realizację chorej masakry...

Zobacz: Pierwsza miłość. Ola umrze? Błażej znajdzie nieprzytomną Olę w klubie - ZWIASTUN

Dużo poświęcenia kosztowało Melkę przekonanie Dragona o swojej lojalności. Sporo ryzykowała, będąc w gruncie rzeczy pozostawioną samą z tym problemem. Dlatego od razu po otrzymaniu informacji o oficjalnej ucieczce, przekazała ją policji.

Kiedy dostanie wiadomość - Gotowa? Odpisze, że tak i wyruszy na akcję. Na miejscu, które podał Dragon nikogo nie będzie, a on sam uprowadzi Melkę. Policjanci zorientują się dopiero wtedy, gdy już będzie za późno.

W tym czasie Marysia będzie się szykować do ślubu z Michałem. Długo wyobrażała sobie ten dzień, ale nadchodzące sytuacje nie śniły jej się w najgorszych koszmarach. Kiedy jej przyszły mąż bedzie czekał w urzędzie, wystrojona kobieta usłyszy pukanie do drzwi.

Policja poinformuje Marysię o porwaniu. Natychmiast wyruszy, by pomóc policjantom znaleźć dziewczynę, informując w międzyczasie Michała o tragedii.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Artur dostanie zawału serca na ulicy. Co się stanie Arturowi? - ZWIASTUN

Wszyscy wyruszą na poszukiwania, które jednak okażą się bezowocne. Płomień nadziei zacznie gasnąć, kiedy nie znajdą tropów. Marysia załamie się - policja zechce porzucić śledztwo.

Tuż przed kapitulacją sprawy Melki, pojawią się nowe wskazówki. Czy dziewczyna przeżyje porwanie? Dragon będzie okrutny do stopnia,  że będzie chciał zgwałcić Melkę. Czy uda się znaleźć Melkę? Marysia tak łatwo nie odpuści.

Wszystko rozegra się w 2340 odcinku "Pierwszej miłości"!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: