SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Ola w szpitalu walczy o życie. Umrze po narkotykach?

Pierwsza miłość. Ola w szpitalu walczy o życie. Umrze po narkotykach?

23.09.2016, godz. 17:39
Pierwsza miłość. Ola (Dominika Kojro), Błażej (Paweł Krucz)
Pierwsza miłość. Ola (Dominika Kojro), Błażej (Paweł Krucz) foto: ATM Grupa

Chwile napięcia q serialu "Pierwsza miłość"! Czy Ola (Dominika Kojro) przeżyje? Kiedy już miała podjąć kroki ku wyjściu z uzależnienia od narkotyków, pokłóciła się z Błażejem (Paweł Krucz), po czym uciekła do klubu, naćpała się i została napadnięta. Zaraz potem umierająca Ola trafiła szpitala, ale jej szanse przeżycia są niskie. Co będzie z Olą w 2339 odcinku "Pierwszej miłości"?

"Pierwsza miłość" odcinek 2339 - poniedziałek, 26.09.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Wszystko miało już iść w dobrym kierunku w serialu "Pierwsza miłość". Niestety, nawet mała rzecz może wiele zmienić w psychice narkomana. Tak było w przypadku wątku Oli, która po kłótni z Błażejem uciekła do klubu by znowu zażyć narkotyki. Kupiła prochy od nowych, niebezpiecznych znajomych, po czym została napadnięta. W 2339 odcinku "Pierwszej miłości" będzie walczyć o życie w szpitalu.

Zobacz: Pierwsza miłość. Melka pomoże Dragonowi w ucieczce z więzienia

Ola, napadnięta i prawie zgwałcona przez swojego dilera (Maciej Zacharzewski), któremu wisiała pieniądze, podjęła decyzję o leczeniu się z narkomanii. Przy wsparciu bliskich osób dawała sobie nieźle radę, do momentu kiedy własny brat nie dźgnął jej w czuły punkt.

Błażej nie wytrzymał i zaczął wygarniać siostrze, że odrzuca pomoc i marnuje sobie życie - nie uwierzył, że terapia by jej pomogła. Olka w odruchu uciekła i jej kroki zaprowadziły ją znowu do klubu, gdzie zaczęła się jej przygoda z narkotykami. Znowu zażyła środki odurzające.

Tym razem przesadziła. Ludzie, z którymi poszła do klubowej łazienki, by się naćpać, zostawią ją w kabinie, gdzie dopiero wiele godzin później znalazł ją brat.  Wezwał karertkę, która zabrała jego umierającą siostrę do szpitala.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Renata Kaczoruk z siostrą bliźniaczką Agatą zagrała w Pierwszej miłości

Błażej wniósł ją do szpitala na rękach. - Pomocy! - spanikowany chłopak słaniając się na nogach trzymał siostrę w ramionach. - Pomocy, wzięła jakieś narkotyki, nie ma pulsu prawie.

W 2339 odcinku "Pierwszej miłości" cała rodzina i przyjaciele przyjadą do szpitala, by być przy Oli. Lekarze ustabilizują jej stan do stopnia, gdzie bliscy będą mogli być przy niej, chociaż na chwilę. Ale czy na pewno przeżyje? Zobaczymy w kolejnym odcinku serialu "Pierwsza miłość"

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: