SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Ola umrze? Błażej znajdzie nieprzytomną Olę w klubie - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Ola umrze? Błażej znajdzie nieprzytomną Olę w klubie - ZWIASTUN

22.09.2016, godz. 17:45
Pierwsza miłość. Ola (Dominika Kojro), Błażej (Paweł Krucz)
Pierwsza miłość. Ola (Dominika Kojro), Błażej (Paweł Krucz) foto: ATM Grupa

Dramatyczne sceny w serialu "Pierwsza miłość"! Ola (Dominika Kojro) nie będzie w stanie powstrzymać się przed ponownym zażyciem narkotyków. W 2338 odcinku "Pierwszej miłości" znów odwiedzi klub, gdzie kupuje prochy od dilera (Maciej Zacharzewski). Tym razem jednak wizyta w lokalu skończy się dla niej tragicznie! Naćpana Ola zostanie napadnięta i uwięziona w toalecie. Nieprzytomną siostrę znajdzie Błażej (Paweł Krucz). Czy Ola z "Pierwszej miłości" umrze? Zobaczcie zwiastun nowych odcinków.

"Pierwsza miłość" odcinek 2338 - piątek, 23.09.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Widzowie "Pierwszej miłości" zobaczą śmierć Oli, siostry Błażeja, a zarazem najlepszej przyjaciółki Sabiny? Niestety przez własną głupotę i brak sił do walki z uzależnieniem od narkotyków Ola będzie jedną nogą nad grobem. Nie dość, że nie zdoła się opanować gdy pojawi się pokusa zażycia kolejnej działki, to jeszcze padnie ofiarą brutalnej napaści.

Patrz: Pierwsza miłość. Artur dostanie zawału serca na ulicy

Koszmar Oli rozegra się w 2338 odcinku "Pierwszej miłości" tuż po tym jak podczas wyjścia na zakupu powstrzymała się przed wstąpieniem do klubu. Niestety wystarczy chwila załamania, by Ola znów zaczęła się staczać. I mimo wcześniejszych zapewnień, że skończy z ćpanem dzięki terapii dla narkomanów, kolejny raz okaże się zbyt słaba, by pokonać nałóg.

Po sprzeczce z Błażejem, który zarzuci siostrze, że odrzuca pomoc bliskich im osób, marnuje sobie życie i igra ze śmiercią, załamana dziewczyna pójdzie do klubu, gdzie nawiąże nowe niebezpieczne znajomości. A zacznie się od tego, że usiądzie przy barze i zamówi kilka drinków. Upojona alkoholem Ola znów sięgnie po narkotyki i stanie się łatwym celem nowych znajomych.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Porwanie Melki. Marysia w sukni ślubnej z krwią na rękach - ZDJĘCIA

Finał będzie taki, że w 2338 odcinku "Pierwszej miłości" znajdzie nieprzytomną Olę w toalecie w klubie. Z jej nosa będzie się sączyć krew i dziewczyna nie da żadnego znaku życia. Błażej będzie przerażony widokiem siostry w takim stanie. Natychmiast wezwie pogotowie, które zabierze umierającą Olę do szpitala.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: