SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Melka żoną Dragona!

Pierwsza miłość. Melka żoną Dragona!

21.09.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość Melka (Ewa Jakubowicz) odc 2337
Pierwsza miłość Melka (Ewa Jakubowicz) i fałszerz odc 2337 foto: ATM Grupa

Koszmar Melki (Ewa Jakubowicz) z serialu "Pierwsza miłość" zdaje się nie mieć końca. Dragon (Krzysztof Zych) w 2337 odcinku "Pierwszej miłości" zleci swojemu znajomemu (Wojciech Kalita), który ostatnio prześladował nastolatkę, wyrobienie fałszywych dokumentów dla niej. W ten sposób Melka dostanie nową tożsamość oraz... zostanie jego żoną. Oczywiście na nielegalnych papierach. A wszystko po to, by pomóc Dragonowi w ucieczce z więzienia.

"Pierwsza miłość" odcinek 2337 - czwartek, 22.09.2016, o godz. 18 w Polsacie

Z każdym dniem sytuacja Melki robi się coraz bardziej poważna. Dragon, choć za kratkami, wciąż jest niebezpieczny, bo nasyła na nią swoich ludzi. A policja nie chce pomóc dziewczynie. Podczas emisji 2337 odcinka "Pierwszej miłości" na zlecenie Dragona nastolatka otrzymuje fałszywe dokumenty - nową tożsamość, a także... stan cywilny.

Żeby utrzymać pozory wpółpracy z Dragonem, dziewczyna zostanie zmuszona do spotkania się z jego znajomym. Żeby plan udaremnienia ucieczki dilera z więzienia się udał, musi robić wszystko, co ten jej każe. Inaczej jego przebywający na wolności wspólnicy zrobią jej krzywdę. Dziewczyna spotyka się z mężczyzną, który ma jej załatwić lewe papiery.

Patrz: Pierwsza miłość. Renata Kaczoruk z siostrą bliźniaczką Agatą zagrała w Pierwszej miłości

Na miejscu fotograf robi jej zdjęcia do nielegalnych dokumentów. Kiedy Melka dostaje je po raz pierwszy do ręki bardzo się dziwi. Widząc swoją nową tożsamość pyta fałszerza:

Mam udawać żonę Dragona? - który oschle odpowiada, że Dragon zwyczajnie zwariował - Mówiłem, że mu odbiło!

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO

Na tym jednak nie koniec, bo Melka dostaje również rozkaz kradzieży samochodu. Obawiając się konsekwencji oraz wykonania zadania, prosi o pomoc Martę (Joanna Jarmołowicz). Czy koleżanka, która kiedyś uwiodła jej chłopaka zgodzi się pomóc Melce w tarapatach? Czy Melka zrealizuje zadanie wyznaczone przez przestępcę? Co więcej stanie się w 2337 odcinku "Pierwszej miłości", dowiemy się już niedługo!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: