SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Diler zgwałci Olę? ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Diler zgwałci Olę? ZWIASTUN

20.09.2016, godz. 16:45
Pierwsza miłość odc. 2336. Ola (Dominika Kojro), diler (Maciej Zacharzewski)
Pierwsza miłość odc. 2336. Ola (Dominika Kojro), diler (Maciej Zacharzewski) foto: ATM Grupa

Brutalny napad w serialu "Pierwsza miłość"! W 2336 odcinku "Pierwszej miłości" Ola (Dominika Kojro) padnie ofiarą napaści! Zadłużona dziewczyna ściągnie na siebie gniew dilera (Maciej Zacharzewski), który cały czas śledzi narkomankę. W jaki sposób dostanie się do mieszkania? Co zrobi, gdy już będzie w środku? Pobije ją by odzyskać pieniądze, czy będzie próbował ją wykorzystać? Tak czy inaczej, tylko pomyślny zbieg okoliczności będzie w stanie uratować Olę przed żądnym zapłaty dilerem narkortyków.

"Pierwsza miłość" odcinek 2336 - środa, 21.09.2016, o godz. 18 w Polsacie

Kolejny 2336 odcinek "Pierwszej miłości" zapowiada się tragicznie. Kilka dni temu Ola zniknęła i nie odpowiadała na usilne próby kontaktu z nią. Kiedy dziewczyna przebywała w ukryciu, jej przyjaciółkę Sabinę (Urszula Dębska) odwiedził diler, który już wcześniej znał adres mieszkania.

Wypytywał Sabinę o miejsce pobytu Oli, próbował wejść do środka, ale blondynka zamknęła przed nim drzwi. Kiedy Błażej (Paweł Krucz) i Daria (Angelika Kujawiak) dowiadują się o podejrzanym mężczyźnie chcą zgłosić sprawę na policję, ale nie mają dowodów na to, że znajomy Oli jest dilerem.

Zobacz: Pierwsza miłość. Katarzyna Sawczuk uwiedzie 50-letniego Śmiałka? - ZDJĘCIA

Pomysł zgłoszenia zaginięcia Oli został odrzucony, bo o wszystkim dowiedziałby się Grzegorz (Jan Jankowski), a to mogłoby się skończyć dla niego kolejnym zawałem serca. Zdesperowany Błażej postanowił wykonać jeszcze jeden telefon. Błagał siostrę, nagrywając się na pocztę głosową, by zjawiła się wieczorem w domu Królów.

Przy kolacji Grzegorz zaczął się czegoś domyślać. W ostatnim momencie do mieszkania weszła jednak Olka. Następnego dnia na spacerze we dwoje, ani ojciec, ani córka, nie zauważyli śledzącego ich mężczyzny, który zdaje się podążać za dłużniczką krok w krok, jakby chciał poznać każdy aspekt jej życia.


Przeczytaj: Pierwsza miłość. Ola narkomanką! Błażej pozna sekret siostry

Bezsprzecznie wykorzysta zdobyte informacje całkiem niedługo. W 2336 odcinku "Pierwszej miłości" wejdzie do mieszkania Sabiny w którym samotnie będzie przebywać Ola. Rzuci się na nią i szarpiąc za ubrania rzuci na kanapę. Będzie krzyk, będzie płacz. Dramat rozegra się w domowym zaciszu. Czy dziewczyna ma szansę na ratunek? Czy może bezradnie padnie ofiarą gwałtu dilera? Dowiemy się już w następnym odcinku "Pierwszej miłości".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłośći" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: