SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Melka pomoże Dragonowi w ucieczce z więzienia

Pierwsza miłość. Melka pomoże Dragonowi w ucieczce z więzienia

19.09.2016, godz. 18:17
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Dragon (Krzysztof Zych)
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Dragon (Krzysztof Zych) foto: ATM Grupa

Melka (Ewa Jakubowicz) z "Pierwszej miłości" panicznie boi się, że Dragon (Krzysztof Zych) dowie się kto go wsypał i przez kogo trafił do więzienia.  Po spotkaniu z przestępcą Melkę odwiedził jego podejrzany znajomy (Wojciech Kalita) z przesyłką.  W 2335 odcinku "Pierwszej miłości" atmosfera się zagęści. Telefon komórkowy, który Melka dostała od prześladowcy, ma jej dostarczyć informacje na temat planowanej ucieczki Dragona. Co zrobi dziewczyna? Czy zgodzi się pomóc Dragonowi wydostać się z więzienia?

"Pierwsza miłość" odcinek 2335 - wtorek, 20.09.2016, o godz. 18 w Polsacie

Melka z "Pierwszej miłości" żyje w ciągłym strachu, że Dragon ją zabije kiedy upewni się, że to ona sprzedała go policji i wsadziła do więzienia. Przestępca od kilku miesięcy siedzi za kratkami, ale bez przeszkód kontaktuje się ze swoimi zaufanymi ludźmi.

- Mówili mi, że to ty mnie wsypałaś. Nie wierzyłem... Melka? W życiu... Przestraszyłaś się, że znajdę wtykę. Dlatego tu przyszłaś - powiedział Dragon wpatrując się w Melkę jakby chciał się zemścić.

Dziewczyna zaproponowała mu fałszywą pomoc w próbie wydostania się z więzienia. Zaraz potem ostrzegła policję, że diler i gwałciciel planuje ucieczkę. Policjantka prowadząca sprawę Dragona zlekceważyła jednak ostrzeżenia nastolatki.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO

Spanikowana dziewczyna unika kontaktu z Marysią (Aneta Zając). Jednak w końcu odbiera od niej telefon i wraca do mieszkania. Ich rozmowę zakłóca jednak nagłe pukanie do drzwi i wizyta wspólnika Dragona, który przynosi Melce wiadomość od przestępcy oraz telefon komórkowy. Przez to urządzenie mają zostać załatwione wszelkie szczegóły ucieczki.

Okazuje się, że Dragon uwierzył dziewczynie, w przeciwieństwie do tajemniczego znajomego, który zaczyna jej grozić. Wszyscy wiedzą, że Melka jest "wtyką" policji, tylko nie sam więzień. Melka wymyka się z mieszkania Marysi, by uniknąć dalszych pytań swojej opiekunki. 

Zobacz: Pierwsza miłość. Melka w więzieniu u Dragona - ZWIASTUN

W 2335 odcinku "Pierwszej miłości" Dragon nadal będzie planował ucieczkę i "wyjazd" z Melką. Będzie groził, szantażował i wspomagał się niebezpiecznym znajomym, który każe dziewczynie ukraść samochód. Po otrzymaniu dalszych planów od dilera, nastolatka pójdzie na policję, gdzie dostanie GPS...

To jednak nie wystarczy. Wkrótce potem Dragon ucieknie z więzienia,i porwie Melkę i wywiezie ją z Wrocławia. Przed Melką kolejna seria niebezpiecznych zdarzeń, bólu i nękania. Jak dalej potoczą się jej losy? Czy uda jej się uciec przed kryminalistą? Zobaczymy w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości".

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: