SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Błażej śledzi Olę i przyłapuje ją z dilerem - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Błażej śledzi Olę i przyłapuje ją z dilerem - ZWIASTUN

16.09.2016, godz. 18:00
Pierwsza miłość. Ola (Dominika Kojro), Błażej (Paweł Krucz)
Pierwsza miłość. Ola (Dominika Kojro), Błażej (Paweł Krucz) foto: ATM Grupa

Ola (Dominika Kojro) z serialu "Pierwsza miłość" jest narkomanką, ale udaje przed rodziną i przyjaciółmi, że wszystko z nią w porządku, a po narkotyki sięga tylko okazjonalnie. Błażej (Paweł Krucz) podejrzewa jednak, że jego siostra kłamie i bagatelizuje swoje uzależnienie. W 2334 odcinku "Pierwszej miłości" śledzi Olę i utwierdza się w swoich przypuszczeniach kiedy na ulicy zauważa ją w towarzystwie dilera (Maciej Zacharzewski) z baru.

"Pierwsza miłość" odcinek 2334 - poniedziałek, 19.09.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Narkotykowy nałóg, w którym pogrąża się Ola Król z "Pierwszej miłości" zawładnął jej życiem do tego stopnia, że okłamuje bliskie osoby i zdolna do kradzieży, byle tylko mieć pieniądze na prochy. Okradła już przecież Sabinę (Urszula Dębska), której wmówiła, że kontroluje sytuację i jest w stanie odstawić narkotyki w kazdej chwili.

Patrz: Pierwsza miłość. Joanna Opozda w ciąży na planie serialu

W 2334 odcinku "Pierwszej miłości" Sabina z Darią i Błażejem zastanawiają się, jak pomóc Oli. By przekonać się, czy siostra naprawdę ma problem z uzależnieniem, Błażej postanawia ją śledzić. Idzie za nią gdy dziewczyna umawia się na spotkanie z dilerem, którego poznała w klubie i który zaczął nachodzić ją w mieszkaniu Sabiny.

Ola wpada we wściekłość na widok brata. Po ostrej wymianie zdań rodzeństwo zaczyna się szarpać na ulicy. Narkomanka korzysta z pomocy przypadkowe przechodnia, który oferuje jej swoją pomoc i ucieka przed Błażejem.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO

Po kłótni z bratem Ola znika bez śladu. Nie wraca do domu na noc i nie daje żadnego znaku życia. A ponieważ jest jeszcze winna pieniądze dilerowi to następnego dnia niebezpieczny mężczyzna zjawia się w mieszkaniu Sabiny. Na tym jednak nie koniec kłopotów Oli, która wkrótce potem zostaje napadnięta przez dilera za niespłacone długi.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: