SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Melka w więzieniu u Dragona - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Melka w więzieniu u Dragona - ZWIASTUN

15.09.2016, godz. 17:00
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Dragon (Krzysztof Zych)
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Dragon (Krzysztof Zych) foto: ATM Grupa

Strach przed Dragonem (Krzysztof Zych) z serialu "Pierwsza miłość" sprawia, że Melka (Ewa Jakubowicz) postanawia jeszcze raz stanąć oko w oko w niebezpiecznym dilerem. Musi się upewnić czy Dragon podejrzewa ją o to, że wydała go policji. W 2333 odcinku "Pierwszej miłości" Melka odwiedza Dragona w więzieniu. To co od niego słyszy mrozi jej krew w żyłach.

"Pierwsza miłość" odcinek 2333 - piątek, 16.09.2016, o godz. 18 w Polsacie

Co będzie z Melką z "Pierwszej miłości" gdy Dragon zrealizuje swój plan i ucieknie z więzienia? Dni przestępcy za kratkami są już policzone. Diler, złodziej i gwałciciel już wie, że lada moment uda mu się wydostać na wolność. I zamierza wykorzystać do tego celu Melkę, przez którą przecież trafił do więzienia.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO

Podczas pobytu na przepuste Dragon uprzedził Melkę, że wcześniej czy później dopadnie zdrajcę, który wydał go policji. Dziewczyna jest pewna, że Dragon jest o krok od odkrycia prawdy i wie, że to właśnie ona go sprzedała. W 2333 odcinku "Pierwszej miłości" Melka odwiedza Dragona w więzieniu, by zapewnić go o swojej lojalności. Jednak przestępca jej nie wierzy.

- Mówili mi, że to ty mnie wsypałaś. Nie wierzyłem - Melka? W życiu... Przestraszyłaś się, że znajdę wtykę. Dlatego tu przyszłaś - stwierdza wpatrując się w Melkę jakby chciał ją zabić.

Patrz: Pierwsza miłość. Katarzyna Sawczuk uwiedzie 50-letniego Śmiałka? - ZDJĘCIA

Nastolatka próbuje zachować spokój i nie dać po sobie poznać jak bardzo się boi. Zapewnia Dragona, że nie miała nic wspólnego z jego aresztowaniem, lecz on jej nie wierzy. Bezradna i przerażona jeszcze raz prosi policję o pomoc. Tymczasem Marysia (Aneta Zając) domyśla się, że Melka coś przed nią ukrywa.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: