SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Hubert zmusi Marysię, by wybrała między nim a Michałem - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Hubert zmusi Marysię, by wybrała między nim a Michałem - ZWIASTUN

14.09.2016, godz. 18:30
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Hubert (Michał Czernecki)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Hubert (Michał Czernecki) foto: ATM Grupa

Jak długo jeszcze Hubert (Michał Czernecki) z serialu "Pierwsza miłość" będzie próbował rozdzielić Marysię (Aneta Zając) z Michałem (Wojciech Błach)? Były narzeczony Marysi wciąż się łudzi, że zdoła ją odzyskać. W 2332 odcinku "Pierwszej miłości" chce się upewnić, że Majka nic już do niego nie czuje. Zmusza ją do ostatecznego wyboru. Którego z mężczyzn wybierze Marysia? Michała czy Huberta?

"Pierwsza miłość" odcinek 2332 - czwartek, 15.09.2016, o godz. 18 w Polsacie

Ślub Marysi i Michała w "Pierwszej miłości" już za parę dni, ale Hubert wciąż nie traci nadziei, że jego była ukochana zmieni zdanie i odwoła ceremonię. Nie dość, że wykorzystuje dobroć Michała, u którego mieszka, to jeszcze próbuje tak manipulować rywalem, żeby sam zrezygnował z walki o Majkę. Na próżno, bo miłość łącząca narzeczonych jest naprawdę silna.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO

W 2332 odcinku "Pierwszej miłości" pojawiają się jednak kolejne przeszkody na drodze do ich wspólnego szczęścia. Marysia odkrywa, że Michał przelał sporą sumę pieniędzy na konto swojej byłej żony Ewy. Nie może tego zrozumieć, skoro Ewa próbowała ich rozdzielić. Poza tym ma za złe narzeczonemu, że też ma przed nią tajemnice. A nie tak dawno Michał zarzucał swojej przyszłej żonie, że jest nieszczera.

Zobacz: Pierwsza miłość. Ola narkomanką! Błażej pozna sekret siostry

Sytuację idealnie wykorzystuje Hubert, który usilnie stara się zbliżyć do swojej byłej partnerki. - Jeżeli dziś powiesz mi, że to jego wybierasz i to z nim chcesz spędzić resztę życia, to to mi pomoże. Wyjadę i nigdy więcej mnie nie zobaczysz. Wybierasz jego? - wyznaje Marysi, bo to będzie dla niego jasny sygnał, że kobieta raz na zawsze go przekreśliła. Wybór Majki jest oczywisty - to z Michałem chce być i w nim widzi swojego przyszłego męża.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: