SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Ola narkomanką! Błażej pozna sekret siostry

Pierwsza miłość. Ola narkomanką! Błażej pozna sekret siostry

13.09.2016, godz. 18:30
Pierwsza miłość. Ola (Dominika Kojro), Błażej (Paweł Krucz)
Pierwsza miłość. Ola (Dominika Kojro), Błażej (Paweł Krucz) foto: ATM Grupa

Ola (Dominika Kojro) wróciła do serialu "Pierwsza miłość" nie tylko dla chorego na serce ojca Grzegorza (Jan Jankowski). Podczas pobytu w Barcelonie Ola wpadła w poważne tarapaty. Dopiero w 2331 odcinku "Pierwszej miłości" wyjdzie na jaw, że siostra Błażeja (Paweł Krucz), a zarazem bliska przyjaciółka Sabiny (Urszula Dębska) jest narkomanką i zupełnie nie radzi sobie z uzależneniem.

"Pierwsza miłość" odcinek 2331 - środa, 14.09.2016, o godz. 18 w Polsacie

Nagły powrót Oli do Wrocławia po prawie trzyletnim pobycie w Hiszpanii zaskoczył nie tylko członków jej rodziny, ale także przyjaciół. Sabina nie mogła uwierzyć, że Ola tak niespodziewanie przyjechała do Wrocławia i nawet się do niej nie odezwała. W ostatnim czasie w ogóle zerwała z nią kontakt. Nie było jej przy Sabinie nawet po śmierci Dagi (Anna Szymańczyk). Ola niczego nie wyjaśniła swoim bliskim, ale jej tajemnice wyjdą na światło dzienne szybciej niż mogłoby się jej wydawać.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO

W 2331 odcinku "Pierwszej miłości" Ola zaproponuje Sabinie wyjście do klubu. Z pozoru niewinne zaproszenie do wspólnej zabawy będzie się jednak wiązało z tym, że Ola z trudem zniesie narkotykowy głód. W lokalu od razu nawiąże kontakt z dilerem narkotyków (Maciej Zacharzewski), u której zaopatrzy się w "działkę".

Początkowo Sabina nie zorientuje się, że coś złego dzieje się z jej przyjaciółką. Dopiero Błażej natknie się przypadkiem na narkotyki w rzeczach siostry. Ola wścieknie się na brata, że wtrąca się w nie swoje sprawy. Błażej nie będzie wiedział, że sytuacja jest aż tak poważna i Ola uzależniła się od niebezpiecznych środków.

Patrz: Pierwsza miłość. Tak wygląda Jowita w ciąży

Dopiero podczas kolejnego wspólnego wyjścia Sabina zauważy dziwne zachowanie Oli. Szalony taniec dziewczyny w samej bieliźnie wzbudzi jej podejrzenia, że Ola ma problem z narkotykami. Zaoferuje jej swoją pomoc, lecz Ola nie zgodzi się jej przyjąć.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

 

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: