SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Melka wyda Dragona policji - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Melka wyda Dragona policji - ZWIASTUN

12.09.2016, godz. 17:30
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Dragon (Krzysztof Zych)
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Dragon (Krzysztof Zych) foto: ATM Grupa

Czego Dragon (Krzysztof Zych) z serialu "Pierwsza miłość" chce od Melki (Ewa Jakubowicz) i jak to się stało, że wyszedł z więzienia? Niebezpieczny diler, złodziej i gwałciciel, którego Melka wpakowała za kratki ma tylko jeden cel - chce się zemścić. Dlatego w 2330 odcinku "Pierwszej miłości" zacznie grozić dziewczynie, że surowo rozprawi się z tym, kto go wsypał. Melka zrozumie, że Dragon jest bliski odkrycia prawdy. Kolejny raz wyda go policji. Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2330 - wtorek, 13.09.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Dragon z "Pierwszej miłości" spędził w więzieniu kilka miesięcy, ale dzięki swoim licznym kontaktom udaje mu się wyjść na wolność. I od razu planuje rozprawić się ze swoimi wrogami, do których zalicza Melkę. Właśnie dlatego odwiedza nastolatkę w Barbarianie. Chce dać jej do zrozumienia, że wie o jej udziale w sprawie jego aresztowania. To przecież przez Melkę przestępca został zatrzymany przez policję po tym jak wkręcił Krystiana (Patryk Pniewski) w narkotyki.

Patrz: Pierwsza miłość. Artur przeżyje zawał serca

Spotkanie z Dragon jest dla Melki ziszczeniem najgorszego koszmaru. Świadoma tego co może jej grozić zachowuje jednak spokój i stara się trzymać emocje na wodzy. Nie daje po sobie poznać jak bardzo się boi.  W 2330 odcinku "Pierwszej miłości" Dragon "zaprosi" Melkę na małą przejażdżkę, by uprzedzić ją, że szuka sprawców swojego nieszczęścia.

- Znajdę tego, kto mnie sprzedał... Spłynie Odrą, ma to u mnie obiecane - zapowie dziewczynie i znów spróbuje się do niej zbliżyć. Melce nie pozostanie nic innego jak tylko zgrywać niewiniątko. Na szczęście tym razem Dragon puści ją wolno. I jeszcze tego samego dnia wróci do więzienia skąd wyszedł na przepustkę.

Patrz: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO

Przerażona wizytą Dragona nastolatka nie będzie chciała martwić Marysi zajętej przygotowaniami do ślubu z Michałem (Wojciech Błach). Od razu zgłosi się na policję, licząc na to, że dostanie wsparcie i ochronę. Reakcja funkcjonariuszy uzmysłowi jej, że musi sama bronić się przed Dragonem. - Dalej miejscie wszystko w dupie aż będzie za późno... - powie Melka dzwoniąc na posterunek.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: