SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Dragon dopadnie Melkę - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Dragon dopadnie Melkę - ZWIASTUN

12.09.2016, godz. 07:20
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Dragon (Krzysztof Zych)
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Dragon (Krzysztof Zych) foto: ATM Grupa

Powrót Dragona (Krzysztof Zych) do serialu "Pierwsza miłość" i do życia Melki (Ewa Jakubowicz) zwiastuje same kłopoty. W 2329 odcinku "Pierwszej miłości" niebezpieczny diler, złodziej i gwałciel, którego Melka wpakowała do więzienia pojawi się w Barbarianie, by wyrównać rachunki.

"Pierwsza miłość" odcinek 2329 - poniedziałek, 12.09.2016, o godz. 18 w Polsacie

Melka z "Pierwszej miłości" po porażce na maturze postanawi rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Gdy spróbuje swoich sił jako barmanka, ku jej przerażeniu w "Barbarianie" zjawi się niespodziewany gość. Dragonowi uda się na krótko wyjść z więzienia i od razu odwiedzi Melkę, przez którą wylądował za kratkami.

Patrz: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO

Od chwili gdy nieobliczalny wkroczy do życia Melki stanie się jasne, że ta historia nie może się dobrze skończyć. Rzeczywiście, szybko się okaże, iż Dragon doskonale zdaje sobie sprawę, że to zeznania Melki zaprowadziły go do więzienia i będzie chciał się zemścić.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Porwanie Melki. Marysia w sukni ślubnej z krwią na rękach - ZDJĘCIA

Przerażona dziewczyna poszuka pomocy na policji. Tam wprawdzie znajdzie zrozumienie, ale ochrona, którą zapewnią jej stróże prawa, będzie niewystarczająca. Dragon przedstawi Melce plan swojej ucieczki z więzienia. Ona z kolei przekaże wszystkie informacje policji. Nie wszystko jednak pójdzie po myśli stróży prawa.

Kiedy w 2340 odcinku "Pierwszej miłości" Melka wspólnie z policją będzie brała udział w akcji udaremnienia ucieczki Dragona, policyjna interwencja wymyknie się spod kontroli. W dniu ślubu Marysi (Aneta Zając) i i Michała (Wojciech Błach) Melka zostanie porwana przez Dragona i wywieziona poza miasto. Gdy w urzędzie stanu cywilnego Michał wraz z zaproszonymi gośćmi będą czekali na pannę młodą, w jej domu niespodziewanie zjawi się policja.

Na wieść o porwaniu Melki Marysia wspólnie z Michałem zamiast na swój ślub ruszą na poszukiwania. Tymczasem Dragon zażąda od przetrzymywanej dziewczyny zapłaty za zdradę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: