SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Bartek oświadczy się Emilce - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Bartek oświadczy się Emilce - ZDJĘCIA

08.09.2016, godz. 17:45
Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski)
Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski) foto: ATM Grupa

Czy Emilka (Anna Ilczuk) z serialu "Pierwsza miłość" wróci do Bartka (Rafał Kwietniewski)? Od ponad roku widzowie nie mogą się doczekać odpowiedzi na to pytanie. Niby małżonkowie się pogodzili, a jedna coś jest jeszcze między nimi nie tak. W 2328 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek postawi wszystko na jedną kartę - oświadczy się Emilce i poprosi Mariana Śmiałka (Paweł Okoński) o rękę jego córki. Co odpowie Emilka?

"Pierwsza miłość" odcinek 2328 - piątek, 9.09.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

To się nazywa prawdziwa miłość! Bartek Miedzianowski nie zamierza się poddać i wciąż walczy o odzyskanie swojej żony. Noc, którą spędzili razem jakiś czas temu dała mu nadzieję na to, że Emilka w końcu wybaczy mu zdradę i znów będą szczęśliwi. Tak jak kiedyś...

Niestety nie jest to takie łatwe, bo kobieta oczekuje od męża czegoś więcej niż tylko deklaracji, że już zawsze będzie jej wierny. Bartek musi sprawić, że znów mu zaufa, że dostrzeże w nim tego samego mężczyznę, z którym wzięła ślub. Co prawda jakiś czas temu Miedzianowski zamieszkał w domu Śmiałków, ale wynajął pokój jak zwykły turysta.

Patrz: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO

W 2328 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek otrzyma propozycję pracy na stanowisku ordynatora. Przyjęcie jej będzie wiązało się z ponowną wyprowadzką z Wadlewa. Zanim podejmie decyzję, postanawi jeszcze raz oświadczyć się Emilce. Bo choć formalnie wciąż są małżeństwem, bo przecież nie mają rozwodu, to będzie liczył na to, że tym samym zmiękczy serce żony.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Ola wróci do Polski do chorego Grzegorza

Miedzianowski zjawi się w bukietem kwiatów u Mariana Śmiałka i poprosi go o rękę Emilki. Teść oczywiście się zgodzi, ale ostatnie słowo nie będzie należało do niego. A Emilka nadal nie będzie potrafiła się zdecydować czego tak naprawdę chce. - Będę czekał... Tyle ile będzie trzeba - zapewni ją Bartek przed wyjazdem do Wrocławia.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: