SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Marysia i Michał rozstaną się przed ślubem

Pierwsza miłość. Marysia i Michał rozstaną się przed ślubem

07.09.2016, godz. 18:00
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach), Hubert (Michał Czernecki)
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach), Hubert (Michał Czernecki) foto: ATM Grupa/ Youtube

Ślub w serialu "Pierwsza miłość", który miał na zawsze połączyć Marysię (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach) nie dojdzie do skutku? Po tym jak Hubert (Michał Czernecki) powiedział Michałowi, że kilka lat temu Marysia tańczyła w nocnym klubie jako striptizerka wszystko się zmienia. W 2327 odcinku "Pierwszej miłości" narzeczony Majki nie potrafi się z tym pogodzić. Z kolei ona wątpi w miłość Michała...

"Pierwsza miłość" odcinek 2327 - czwartek, 8.09.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Hubert z "Pierwszej miłości" osiągnie swój cel i na zawsze rozdzieli Marysię i Michała? Taki miał plan kiedy mówił rywalowi o wstydliwej tajemnicy z przeszłości Majki. Niby przypadkiem, niechący, bo pod wpływem alkoholu, ale jednak powiedział Michałowi, że wiele lat temu Marysia straciła pamięć, co skutkowało tym, że została striptizerką w nocnym klubie.

Patrz: Pierwsza miłość. Grzegorz umrze po ataku serca? - ZWIASTUN

Na próżno Majka stara się wyjaśnić ukochanemu, że nie wyznała mu całej prawdy, bo ten etap jej życia jest już przeszłością. Michał czuje się tak, jakby zupełnie nie znał swojej przyszłej żony, nie wiedział kim ona jest. Nie wystarcza mu to, że Marysia kocha go i chce być jego żoną.

W 2327 odcinku "Pierwszej miłości" Michał wciąż nie potrafi pogodzić się z tym, co usłyszał o dawnym życiu Majki. Ich ślub stoi pod znakiem zapytania. Hubert, który namieszał między narzeczonymi sprawia wrażenie zatroskanego tym co się stało. - Chcesz rozpieprzyć swój związek, proszę bardzo, ale ja ci w tym nie pomogę! - mówi rywalowi.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - ZDJĘCIA

Zachowanie Michała sprawia ogromną przykrość Marysi, która podczas rozmowy przez telefon przyznaje się, że sama nie wie dokąd zmierza ich związek. - Wszystko się zmieniło... - wyznaje z bólem serca. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), która poznaje powód kłótni Marysi i Michała nie kryje rozczarowania mężczyzną.
- Na jej miejscu nie zawracałabym sobie tobą głowy - mówi mu wprost. Czy to już koniec miłości Marysi i Michała i nie dojdzie do ślubu?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: