SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Grzegorz w szpitalu. Umrze bez operacji serca. Ola wróci do Polski

Pierwsza miłość. Grzegorz w szpitalu. Umrze bez operacji serca. Ola wróci do Polski

07.09.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Ola (Dominika Kojro), Grzegorz (Jan Jankowski)
Pierwsza miłość. Ola (Dominika Kojro), Grzegorz (Jan Jankowski) foto: ATM Grupa

Rodzina Królów z serialu "Pierwsza miłość" stanie w obliczu podwójnego nieszczęścia. Nie dość, że w 2327 odcinku "Pierwszej miłości" Grzegorz (Jan Jankowski) trafi do szpitala i przejdzie operację serca to jeszcze jego córka wpakuje się w poważne kłopoty. W 2328 odcinku "Pierwszej miłości" Ola (Dominika Kojro) bez zapowiedzi wróci do Polski z Barcelony. Na wieść o chorobie Grzegorza postanowi odwiedzić rodzinę. Nie powie jednak bliskim, że sama ma problemy ze zdrowiem i ciężko choruje...

"Pierwsza miłość" odcinek 2327 - czwartek, 8.09.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Chroba Grzegorza, nagły powrót Oli i jej równie niespodziewany pobyt w szpitalu... Nieszczęścia nie ominą Królów, którzy na własnej skórze przekonają się, że życiowe dramaty chodzą parami.

Patrz: Pierwsza miłość, Melka zginie? Dragon zabije Melkę?

Tuż po tym jak Grzegorz, zawodowy żołnierz, dowie się, że o przymusowym przejściu na emeryturę, jego stan zdrowia gwałtownie się pogorszy. Grażyna (Grażyna Wolszczak) będzie się martwić o ukochanego, który początkowo zbagatelizuje problemy z sercem. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać.

W 2327 odcinku "Pierwszej miłości" Król straci przytomność wyląduje w szpitalu z zawałem serca. Lekarze zdołają go uratować, ale Grzegorz przejdzie operację. O stanie zdrowia ojca Błażej (Paweł Krucz) od razu poinformuje swoją siostrę Olę, która od trzech lat [racuje w Barcelonie jako fotograf.

Choroba Grzegorza tak zmartwi Olę, że dziewczyna postanowi jak najszybciej wrócić do Wrocławia. W 2328 odcinku "Pierwszej miłości" mężczyzna odzyska przytomność po zabiegu i ze wzruszeniem spojrzy w oczy stojącej przy jego szpitalnym łóżku córki.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Zaręczyny Emilki i Bartka - ZDJĘCIA

Powrót Oli do "Pierwsza miłość" będzie związany nie tylko z troską o Grzegorza, ale także z jej kłopotami i chorobą. W ślad za Olą będzie podążał bowiem jej podejrzany znajomy (Marcin Zacharzewski). Wkrótce po tym jak Grzegorz odzyska zdrowie do szpitala trafi także Ola. Wygląda na to, że będzie bardzo ciężko chora.

Przypomnijmy, że Ola Król pożegnała się z "Pierwszą miłością" w listopadzie 2013 roku. Bohaterka grana przez Dominikę Kojro wyjechała razem ze swoim ówczesnym chłopakiem, inżynierem Robertem Szymczakiem (Marek Kaliszuk) do Barcelony. Od tamtej pory kontaktowała się z bratem i ojcem Grzegorzem (Jan Jankowski) tylko telefonicznie.

 

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: