SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Michał nie wybaczy Marysi, że była striptizerką

Pierwsza miłość. Michał nie wybaczy Marysi, że była striptizerką

06.09.2016, godz. 17:30
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach), Hubert (Michał Czernecki)
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach), Hubert (Michał Czernecki) foto: ATM Grupa/ Youtube

Przeszłość dopada Marysię (Aneta Zając) z serialu "Pierwsza miłość"! I to do tego stopnia, że ślub Marysi i Michała (Wojciech Błach) stanie pod znakiem zapytania. W 2326 odcinku "Pierwszej miłości" Michał nie będzie mógł się pogodzić z tym, że jego narzeczona była kiedyś striptizerką i tańczyła w nocnym klubie jako Angelika.

"Pierwsza miłość" odcinek 2326 - środa, 7.09.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Ciemne chmury zbiorą się nad związkiem Marysi i Michała w "Pierwszej miłości". Po tym jak Hubert (Michał Czernecki) opowiedział rywalowi o tym, że kilka lat temu Majka straciła pamięć i obudziła się jako striptizerka Angelika stało się jasne, że ślub zakochanych może w ogóle nie dojść do skutku.

Patrz: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - ZDJĘCIA

Dopiero teraz Michał zda sobie sprawę, że w ogóle nie zna Marysi, nic nie wie o jej przeszłości, romansach, mężczyznach, którzy przewinęli się przez jej życie i łóżko. W 2326 odcinku "Pierwszej miłości" Michał przeprowadzi własne śledztwo, by upewnić się, czy informacje uzyskane od Huberta są prawdziwe.

Bez trudu odnajdzie w internecie zdjęcia półnagiej Marysi tańczącej w nocnym klubie pod pseudonimem Angelika. Nie będzie mógł uwierzyć własnym oczom gdy w rudowłosej striptizerce rozpozna swoją narzeczoną. Kiedy Marysia zjawi się w domu ukochanego postara mu się wyjaśnić, że przecież przeszłość nie ma żadnego znaczenia.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marysia w sukni ślubnej z krwią na rękach - ZDJĘCIA

Jednocześnie przeprosi, że nie powiedziała mu prawdy, ale nie miała się czym chwalić. Nieco wcześniej Hubert zasugeruje Marysi, że skoro Michał nic nie wiedział, to chyba ma się czego wstydzić. - To jest przeszłość, zamknięty rozdział - wyjaśni narzeczonemu Marysia, ale to wcale go nie uspokoi. - Za miesiąc ślub, a ja nie wiem kim ty jesteś...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: