SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Grzegorz umrze po ataku serca? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Grzegorz umrze po ataku serca? - ZWIASTUN

07.09.2016, godz. 07:15
Pierwsza miłość. Ola (Dominika Kojro), Grzegorz (Jan Jankowski)
Pierwsza miłość. Ola (Dominika Kojro), Grzegorz (Jan Jankowski) foto: ATM Grupa

Nagła śmierć w serialu "Pierwsza miłość"? Grzegorz Król (Jan Jankowski), zawodowy żołnierz i okaz zdrowia znajdzie się jedną nogą nad grobem. W 2326 odcinku "Pierwszej miłości" z trudem pogodzi się z myślą, że musi przejść na emeryturę. To niestety odbije się na jego zdrowiu - Grzegorz straci przytomność, a zaraz potem dostanie ataku serca.

"Pierwsza miłość" odcinek 2326 - środa, 7.09.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Grzegorz z "Pierwszej miłości" przypłaci życiem przejście na emeryturę? W 2326 odcinku "Pierwszej miłości" żołnierz nie będzie mógł pogodzić się z myślą, że przełożeni jednostki chcą się go pozbyć. Jako zawodowy wojskowy nie jest jeszcze gotowy zakończyć swoją karierę i odejść ze służby.

Patrz: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - ZDJĘCIA

Załamie się psychicznie gdy zapadnie decyzja o jego emeryturze. Grażyna (Grażyna Wolszczak) będzie się martwić o ukochanego, bo zauważy, że problemy w pracy odbijają się na jego zdrowiu. Jednak Grzegorz zbagatelizuje niepokojące objawy.

Jeszcze tego samego wieczoru śmierć upomni się o Króla, który nagle poczuje ucisk w klatce piersiowej. Serce Grzegorza odmówi posłuszeństwa, ale w pobliżu nie będzie nikogo, kto mógłby mu pomóc. Tuż przed tym jak straci przytomność zdąży tylko cicho zawołać Grażynę.

Nieprzytomny, umierający Grzegorz trafi do szpitala. Wyniki badań będą niepokojące, bo wykażą, że niezbędna jest operacja kardiologiczna.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: