SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Hubert ujawni Michałowi mroczną przeszłość Marysi - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Hubert ujawni Michałowi mroczną przeszłość Marysi - ZWIASTUN

05.09.2016, godz. 16:45
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach), Hubert (Michał Czernecki)
Pierwsza miłość. Michał (Wojciech Błach), Hubert (Michał Czernecki) foto: ATM Grupa/ Youtube

Marysia (Aneta Zając) z serialu "Pierwsza miłość" kilka lat temu była striptizerką i tańczyła w nocnym klubie jako Angelika. Ten wstydliwy epizod z przeszłości Marysi nie pozostanie jednak jej słodką tajemnicą. W 2325 odcinku "Pierwszej miłości" Hubert (Michał Czernecki) opowie Michałowi (Wojciech Błach) o tym jak jego narzeczona rozbierała się przed mężczyznami w klubie go-go. Jaka będzie reakcja Michała? Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2325 - wtorek, 6.09.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Do śluby Marysi i Michała w "Pierwszej miłości" zostało już tylko kilka tygodni, a przyszły pan młody tak naprawdę nie wie kim jest jego ukochana. Nie zna przecież wszystkich faktów z przeszłości Marysi, a i ona nie pali się, by opowiadać mu o swoich romansach, miłosnych problemach i wszystkich błędach, o których chciałaby raz na zawsze zapomnieć.

Patrz: Pierwsza miłość. Marysia w sukni ślubnej z krwią na rękach! Zbrodnia na ślubie Marysi i Michała? - ZDJĘCIA

W 2325 odcinku "Pierwszej miłości" zrobi to jednak za nią Hubert, który spędzi wieczór w towarzystwie Michała przy butelce wina. Były kochanek Marysi w pewnym momencie wspomni o tym, że kilka lat temu pracowała jako tancerka erotyczna w jednym z nocnych klubów. - Straciła pamięć i obudziła się jako striptizerka... - powie Hubert, a widząc zdziwnie w oczach Michała doda tylko: - Też miałem taką minę...

Zobacz: Pierwsza miłość. Agata wskrzeszona z martwych? Aleksandra Kisio o powrocie do Pierwszej miłości

Michałowi trudno będzie uwierzyć w te rewelacje nieco podpitego gościa. - Skąd wiedziała, że tańczyła? - zacznie dociekać, ale Hubert nagle nabierze wody w usta. - Kiedyś sama ci opowie...

Narzeczony Marysi przeprowadzi własne śledztwo, by upewnić się, czy informacje uzyskane od Huberta na temat jego przyszłej żony są prawdziwe. Nie będzie potrafił pogodzić się z tym, co usłyszał o dawnym życiu Majki, ale niestety słowa Huberta potwierdzą się gdy w internecie natknie się na jej zdjęcia z nocnego klubu w stroju striptizerki. Ślub stanie pod znakiem zapytania.

- Za miesiąc ślub, a ja nie wiem kim ty jesteś? - powie z wyrzutem w głosie swojej ukochanej. - To jest przeszłość, zamknięty rozdział - będzie się tłumaczyć Marysia.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: