SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Błażej oświadczy się Darii - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Błażej oświadczy się Darii - ZWIASTUN

05.09.2016, godz. 20:25
Pierwsza miłość. Błażej (Paweł Krucz), Daria (Angelika Kujawiak)
Pierwsza miłość. Błażej (Paweł Krucz), Daria (Angelika Kujawiak) foto: ATM Grupa

Romantyczne zaręczyny w serialu "Pierwsza miłość"! Daria (Angelika Kujawiak) i Błażej (Paweł Krucz) zrobią kolejny krok w swoim związku i zdecydują się na ślub. W 2325 odcinku "Pierwszej miłości" Błażej oświadczy się swojej dziewczynie, a Daria bez chwili wahania powie "tak".

"Pierwsza miłość" odcinek 2325 - wtorek, 5.09.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Daria i Błażej z "Pierwszej miłości" to jedna z najbardziej zgodnych par w serialu. Jak do tej pory tę dwójkę bohaterów omijają kryzysy typowe dla innych zakochanych. Nie dość, że są bardzo zgodni i stanowią naprawdę zgrany duet, to jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się żeby pomyśleć o zdradzie. O kłótniach w ich przypadku też nie może być mowy. Nic dziwnego, że Daria i Błażej stanowią wzór prawdziwej miłości dla reszty swoich przyjaciół.

Patrz: Pierwsza miłość. Melka porwana przez Dragona przed ślubem Marysi i Michała

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 związek Darii i Błażej wkroczy w nową fazę. Młody Król postanowi oświadczyć się swojej ukochanej. O zaręczynach myślał już od dawna i kupił już nawet pierścionek, ale jakoś brakowało okazji, by zrobić to we właściwy sposób. Teraz będzie chciał naprawić swój błąd.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Zaręczyny Emilki i Bartka - ZDJĘCIA

W 2325 odcinku "Pierwszej miłości" plany Błażeja popsują jednak Aśka (Paulina Gałązka) i Luiza (Klaudia Halejcio), które wcześniej znajdą pierścionek i pokażą go Darii. Błażejowi nie pozostanie nic innego jak paść przed ukochaną na kolana i poprosić ją, by za niego wyszła. Daria od razu się zgodzi. Szczęśliwa jak nigdy wcześniej rzuci się Błażejowi na szyję i obdarzy go namiętnym pocałunkiem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: