SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Tola i Maks przyłapani w łóżku przez Artura - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Tola i Maks przyłapani w łóżku przez Artura - ZWIASTUN

02.09.2016, godz. 16:30
Pierwsza miłość. Maks (Jędrzej Wielecki), Tola (Anna Gzyra)
Pierwsza miłość. Maks (Jędrzej Wielecki), Tola (Anna Gzyra) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Szokujący zwrot akcji w serialu "Pierwsza miłość"! Tola (Anna Gzyra) i Maks (Jędrzej Wielecki) zostaną kochankami. W 2324 odcinku "Pierwszej miłości" Artur (Łukasz Płoszajski) na własny oczy zobaczy ich razem w miłosnych objęciach. A jeszcze nie tak dawno Tola zarzekała się, że chce pomóc Arturow pozbyć się Maksa, by Kulczycki mógł odzyskać swoją firmę. Czyżby Tola kombinowała coś na boku z nowym właścicielem Kulczycki Corporation?

"Pierwsza miłość" odcinek 2324 - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 18 w Polsacie

To, że 24-letni Maks Rak od początku miał ochotę na Tolę wiedzą wszyscy widzowie "Pierwszej miłości". Jak tylko po wykupieniu większościowego pakietu przejął od Artura Kulczyckiego jego firmę Kulczycki Corporation zrobił z Toli swoją prawą rękę. Bardzo szybko awansował ją na stanowisko prezesa.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Zaręczyny Emilki i Bartka - ZDJĘCIA

Co prawda Artur miał powody, by sądzić, że jego była kochanka działa w zmowie z Maksem, ale Tola zapewniła go, że robi to tylko po to, żeby pomóc mu odzyskać biznes. Teraz jednak trudno rozszyfrować intencje Toli, która za plecami Artura umawia się na spotkania z Maksem...

W 2324 odcinku "Pierwszej miłości" Tola i Maks bardzo się do siebie zbliżą. Po podpisaniu przez Artura nowego kontraktu Maks będzie musiał jednak wyjechać na kilka miesięcy do Wietnamu. Tola straci nadzieję na trwały związek, ale chętnie wskoczy mu do łóżka.

Zobacz: Pierwsza miłość. Agata wskrzeszona z martwych? Aleksandra Kisio o powrocie do Pierwszej miłości

A zacznie się od namiętnych pocałunków i miłosnych wyznań. - Nie wiem, pierwszy raz tak czuję... - przyzna się Maks. Była kochanka Artura nie będzie długo czekać i odwdzięczny mu się tym samym. - Ja też... - odpowie i zacznie całować swojego szefa. Późnym wieczorem Artur przeżyje szok gdy nakryje Tolę z Maksem w jej gabinecie. Na tej samej kanapie, na której spała z Kulczyckim...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: