SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Michał odejdzie od Marysi przez Huberta?

Pierwsza miłość. Michał odejdzie od Marysi przez Huberta?

31.08.2016, godz. 17:00
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Hubert (Michał Czernecki)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Hubert (Michał Czernecki) foto: ATM Grupa

Czarne chmury zbierają się w serialu "Pierwsza miłość" nad związkiem Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach). Na kilka tygodni przed ślubem między narzeczonymi coś zaczyna się psuć. Michał jest zazdrosny o Huberta (Michał Czernecki) i ma powody, bo były ukochany Majki chce ją odzyskać. W 2322 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia przyzna się narzeczonemu, że Hubert ją pocałował. Wściekły Michał zostawi ją i zatrzaśnie za sobą drzwi.

"Pierwsza miłość" odcinek 2322 - czwartek, 1.09.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Wygląda na to, że Hubert z "Pierwszej miłości" osiągnie swój cel i skłóci Marysię z Michałem! Przecież po to po trzech latach wrócił ze Szwecji, by odzyskać Majkę. Z byłą żoną Sandrą (Monika Dryl) już nic ich nie łączy. Kilka miesięcy temu stracili bowiem córkę. Maja zmarła w szpitalu po długiej chorobie.

Patrz: Pierwsza miłość. Nowy Paweł w życiu Marysi. Michał Malinowski zastąpi Mikołaja Krawczyka?

Marysi nie podoba się to, co robi Hubert. Rozumie, że jej były kochanek czuje się samotny, ale ona przecież ma swoje życie i Michała, z którym wkrótce weźmie ślub. Podziękowała już Hubertowi za pieniądze, które wyłożył na leczenie Michała w prywatnej klinice rehabilitacyjnej, lecz zastrzegła, że odda pożyczkę jak tylko będzie miała. I wtedy właśnie stało się coś, co zmieniło jej stosunek do byłego ukochanego. Hubert wymusił na niej pocałunek. Dostał za to siarczysty policzek, ale to go nie zniechęciło do dalszych prób odzyskania Majki.

W 2322 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia poprosi Krystiana (Patryk Pniewski) o pieniądze, aby spłacić dług u Huberta. Michał dowie się, kto zapłacił za jego rehabilitację. To wzbudzi w nim jeszcze większą wściekłość. W końcu Marysia przyzna się, że Hubert ją pocałował. - On tu przyjechał dla mnie... - powie ukochanemu.

Zobacz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Drugi ślub Emilki i Bartka na podwórku Śmiałków - ZDJĘCIA

Reakcja Michała będzie dla niej totalnym zaskoczeniem, bo choć powie ukochanemu całą prawdę, to on i tak nie będzie chciał jej uwierzyć. - Trzeba było powiedzieć wcześniej... - rzuci Michał i wyjdzie z mieszkania Marysi. Czy odejdzie od narzeczonej tuż przed ślubem, a może da sobie wyjaśnić, że Hubert dla Marysi już nic nie znaczy?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowego sezonu "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: