SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Hubert uwodzi Marysię i chce się pozbyć Michała

Pierwsza miłość. Hubert uwodzi Marysię i chce się pozbyć Michała

30.08.2016, godz. 11:38
Pierwsza miłość odc 2321. Marysia (Aneta Zając), Hubert (Michał Czernecki)
Pierwsza miłość odc 2321. Marysia (Aneta Zając), Hubert (Michał Czernecki) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Ile jest w stanie zrobić Hubert Schultz (Michał Czernecki) z serialu "Pierwsza miłość", by odzyskać Marysię (Aneta Zając)? Okazuje się, że bardzo wiele. Nawet jeśli to oznacza nieczystą grę i szantaż. W 2321 odcinku "Pierwszej miłości" Hubert wbrew woli Marsi wymusza na niej pocałunek. Na tym jednak nie koniec, bo obmyśla też plan jak pozbyć się jej narzeczonego Michała (Wojciech Błach).

"Pierwsza miłość" odcinek 2321 - środa, 31.08.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Powrót Huberta do "Pierwszej miłości" zagraża związkowi Marysi i Michała, którzy planują niebawem wziąć ślub? Niestety tak, bo choć Majka traktuje byłego ukochanego tylko jak przyjaciela, to Hubert oczekuje czegoś więcej. Zwłaszcza teraz kiedy rozstał się ze swoją byłą żoną Sandrą (Monika Dryl) i stracił córkę Maję, która zmarła kilka miesięcy po urodzeniu...

Patrz: Pierwsza miłość. Nowy Paweł w życiu Marysi. Michał Malinowski zastąpi Mikołaja Krawczyka?

Te dramatyczne przeżycia Huberta wzbudzają litość Marysi, ale nic poza tym. Miłość, którą ponad trzy lata temu Majka darzyła Schultza już się wypaliła. Teraz jej serce należy do Michała, którego ma przecież zostać żoną. Hubert jednak opracowuje przebiegły plan odzyskania Marysi. Wierzy bowiem w to, że wcześniej czy później osiągnie swój cel.

W 2321 odcinku "Pierwszej miłości" Hubert wykorzostuje do swoich celów chorobę Michała, który po brutalnym pobiciu przez Zbyszka (Mariusz Zaniewski), wciąż nie odzyskał pełnej sprawności w dłoniach i nie może pracować jako architekt. Jedyną nadzieją dla niego jest leczenie i rehabilitacja.

Ale Michała nie stać na prywatny turnus rehabilitacyjny, który jest szansą pełne wyzdrowienie. Hubert oferuje mu pomoc finansową. Liczy bowiem na to, że jak jego rywal wyjedzie, to Marysia będzie wolna...

Zobacz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Drugi ślub Emilki i Bartka na podwórku Śmiałków - ZDJĘCIA

Wieczorem byli kochankowie spotykają się w Barbarianie gdzie Hubert wspomina Marysi o tym, że może pożyczyć Michałowi pieniądze. W pewnej chwili zaczyna jednak uwodzić Majkę, która jednak orientuje się w jego zamiarach. Wstaje od stolika, by odejść, lecz Hubert jej na to nie pozwala. - Posłuchaj nie musimy rozmawiać, wystarczy, że będziesz obok... - mówi coraz bardziej natarczywie. A kiedy Marysia odmawia, on siłą przyciąga ją do siebie i całuje. Kobieta wymierza mu siarczysty policzek. - Proszę cię, ja zawsze... Stęskniłem się za tobą - woła za nią Hubert.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowego sezonu "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: