SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Dziecko Jowity i Teda przeżyje

Pierwsza miłość. Dziecko Jowity i Teda przeżyje

29.08.2016, godz. 18:30
Pierwsza miłość odc. 2319. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość odc. 2319. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Czy Jowita (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" straci dziecko Teda (Sindre Sandemo) i to właśnie teraz kiedy zdecydowała się go urodzić i samotnie wychować? W 2320 odcinu "Pierwszej miłości" leżąca w szpitalu Jowita dowie się, że nie poroniła, ale jeśli chce, by jej dziecko przyszło na świat zdrowe musi bardziej o siebie dbać. Radek (Mateusz Banasiuk) będzie chciał otoczyć opieką ukochaną, ale ona odmówi.

"Pierwsza miłość" odcinek 2320 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Jowita z "Pierwszej miłości" dwa lata temu straciła dziecko, więc w jej przypadku każda kolejna ciąża niesie ze sobą ogromne ryzyko. Tym bardziej teraz, kiedy dopiero co pokonała raka - ziarnicę złośliwą. Leczenie w USA było wielkim obciążeniem dla jej organizmu, a dziecko, aby prawidłowo się rozwijać, musi mieć silną i zdrową matkę.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Marysia w sukni ślubnej z krwią na rękach!

Na szczęście w tym przypadku lekarzom uda się uratować tę ciążę. W 2320 odcinku "Pierwszej miłości" Jowita dostanie wyniki badań, z których wynika, że jej dziecko żyje. Natan (Krzysztof Kwiatkowski), który przyjął ją na oddział, ostrzeże jednak przyszłą mamę, że musi bardziej o siebie dbać. Jowita weźmie sobie do serca słowa lekarza.

Zdecyduje, że dla dobra swojego dziecka musi mieć święty spokój. Dojdzie do wniosku, że u boku Radka, który wciąż nie potrafi jej wybaczyć zdrady z Tedem i licznych kłamstw, nie jest to już możliwe. Mimo wszystko Radek otoczy ukochaną opieką.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Nowy Paweł w życiu Marysi. Michał Malinowski zastąpi Mikołaja Krawczyka?

Po wyjściu ze szpitala zabierze Jowitę do mieszkania Kaśki (Misiek Koterski), by tam się o nią zatroszczyć. Powoli zrozumie też, że jeśli kocha Jowitę, to musi także pokochać jej dziecko. Bo dziewczyna nie będzie chciała oddać swojego maleństwa do adopcji.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: