SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Tola knuje z Maksem przeciwko Arturowi

Pierwsza miłość. Tola knuje z Maksem przeciwko Arturowi

09.06.2016, godz. 18:30
Pierwsza miłość. Maks (Jędrzej Wielecki), Tola (Anna Gzyra)
Pierwsza miłość. Maks (Jędrzej Wielecki), Tola (Anna Gzyra) foto: ipla.tv

Ostatni odcinek serialu "Pierwsza miłość" przed wakacjami 2016 pod znakiem intrygi Toli (Anna Gzyra)! Była kochanka Artura (Łukasz Płoszajski), która została nowym prezesem jego firmy, miała pomóc Kulczyckiemu pozbyć się Maksa (Jędrzej Wielecki), głównego udziałowcy i właściciela. Jednak w 2318 odcinku "Pierwszej miłości" Artur podejrzewa, że Tola go oszukuje i knuje coś za jego plecami z Maksem.

"Pierwsza miłość" odcinek 2318 ostatni przed wakacjami 2016 - piątek, 10.06.2016, o godz. 18 w Polsacie

Czy Tola z "Pierwszej miłości" chce wystawić Artura Kulczyckiego do wiatru i razem z Maksem Rakiem, nowym właścicielem Kulczycki Corporation, rządzić niepodzielnie firmą? O tym, że byłej kochance nie można do końca ufać Artur przekonał się już wielokrotnie.

Patrz: Pierwsza miłość. Hubert Schultz wrócił, by odzyskać Marysię. Zniszczy jej ślub z Michałem? - WIDEO

Ale tym razem liczył na to, że Tola pomoże mu odzyskać firmę. Zgodziła się przecież tak mieszać w dokumentach, by kontrahenci wycofywali się ze wspólnych interesów. Tola bez trudu przekonała też Maksa, że na stanowisku prezesa nie ma sobie równych i że szef może jej ufać. Pytanie tylko czy z jej strony nie jest to tylko przebiegła gra. I kogo Tola chce tak naprawdę wystawić - Artura czy Maksa?

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Emilka i Bartek wrócą do siebie po wspólnej nocy? - ZWIASTUN

W ostatnim 2318 odcinku "Pierwszej miłości" przed wakacjami 2016 Artur oferuje pomoc Maksowi w zamian za odzyskanie stanowiska prezesa i połowy udziałów w firmie. Kulczycki ma asa w rękawie, bo dzięki Toli udało mu się przekonać kontrahentów Kulczycki Corporation, że Maks Rak nie jest odpowiednim partnerem do prowadzenia interesów.

Jednak kiedy Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) przyłapuje Tolę i Maksa w kawiarni donosi mężowi, że jego była asystentka coś kręci. Artur podejrzewa, że Tola działa na jego szkodę i chce przejąć Kulczycki Corporation. Od razu zmuszą ją do konfrontacji. - Nie mam się z czego tłumaczyć... - broni się Tola.
- Ty masz 10 procent, on ma 45. Razem macie pakiet większościowy. Mieliśmy układ! - rzuca wściekły Artur.

- Dalej mamy... - zapewnia go Tola. - Z kim masz? - Kulczycki chce wiedzieć co tak naprawdę łączy Tolę z Maksem. Później spotyka się z właścicielem firmy, by uświadomić mu, że nie powinien ufać Toli. - Wyrąbała cię Maks, tak jak mnie...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: