SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Marysia na randce z Hubertem! Co na to Michał? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Marysia na randce z Hubertem! Co na to Michał? - ZWIASTUN

09.06.2016, godz. 12:45
Pierwsza miłość. Hubert Schultz (Michał Czernecki), Marysia (Aneta Zając)
Pierwsza miłość. Hubert Schultz (Michał Czernecki), Marysia (Aneta Zając) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Huberta (Michał Czernecki) wraca do serialu "Pierwsza miłość" i zagrozi związkowi Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach)! Były ukochany Majki niespodziewanie przyjeżdża do Wrocławia tuż przed jej planowanym ślubem. W 2317 odcinku "Pierwszej miłości" Marysia zgadza się spotkać się z Hubertem w Barbarianie. Ich spotkanie wygląda zupełnie jak randka. I choć Majka uspokoi narzeczonego, że Hubert to już przeszłość, to Michał nie jest w stanie zapanować nad zazdrością. Po co Hubert wrócił do Wrocławia? I czy uczucie, które kiedyś go łączyło z Marysią wybuchnie z nową siłą?

"Pierwsza miłość" odcinek 2317 - czwartek, 9.06.2016, godz. 18 w Polsacie

Marysia i Hubert z "Pierwszej miłości" rozstali się prawie trzy lata temu kiedy w ich związku zaczęła mieszać Sandra (Monika Dryl), była żona Schultza. Udało jej się skusić Huberta do tego stopnia, że zdradził z nią Majkę. Konsekwencją ich romansu była ciąża. W 1772 odcinku "Pierwszej miłości" (emisja w Polsacie 4.11.2013) Hubert wyjechał z byłą żoną do Szwecji. Ukochany Marysi zostawił ją dla Sandry, by z byłą żoną stworzyć rodzinę dla ich dziecka.

Patrz: Pierwsza miłość. Hubert Schultz wrócił, by odzyskać Marysię. Zniszczy jej ślub z Michałem? - WIDEO


W 2317 odcinku "Pierwszej miłości" Hubert niespodziewanie wraca do Wrocławia i zjawia się w mieszkaniu Marysi z bukietem kwiatów. Nie zastaje jednak dawnej ukochanej. Mimo to Michał zaprasza go do środa. Hubert kontaktuje się z Majką i prosi ją o chwilę rozmowy.

Marysia zgadza się na spotkanie w Barbarianie, choć ma mieszane uczucia. Nie chce sprawiać przykrości narzeczonemu, więc zapewnia go, że Hubert to już przeszłość i nic do niego nie czuje. Kiedy zjawia się w barze widok Huberta sprawia jej radość. Od razu wracają dawne wspomnienia, ale Marysia myśli o nim tylko w kategoriach tego co było.

Zobacz: Pierwsza miłość. Joanna Opozda pokazuje seksowne ciało na wakacjach na Cyprze

Podczas spotkania, które na pierwszy rzut oka wygląda na randkę, Marysia wypytuje Huberta o Sandrę i jego dziecko. Schultz przyznaje, że ma córkę Maję, która stała się dla niego całym światem. Wspomina też, że ma idealne życie rodzinne i jest szczęśliwy z byłą żoną. W rewanżu Marysia informuje go o swoim ślubie.

Mimo, że Hubert zaprasza Majkę na drinka i prosi ją, by spędzili razem cały wieczór, ona się nie zgadza. Chce wracać do Michała... Po jej wyjściu Hubert zamawia podwójną wódkę. Zupełnie jakby chciał zapić swój smutek. Czyżby Hubert nie mówił Marysi całej prawdy o Sandrze i swoim dziecku? To okaże się dopiero w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Michał Czernecki o roli Huberta w "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: