SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Hubert Schultz wróci do Marysi, by ją odzyskać - WIDEO

Pierwsza miłość. Hubert Schultz wróci do Marysi, by ją odzyskać - WIDEO

08.06.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Hubert Schultz (Michał Czernecki), Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość. Hubert Schultz (Michał Czernecki), Michał (Wojciech Błach) foto: ATM Grupa

Powrót Huberta (Michał Czernecki) do serialu "Pierwsza miłość"! Prawie trzy lata po wyjeździe do Szwecji niespodziewanie Hubert Schultz wróci do Wrocławia i w 2317 odcinku "Pierwszej miłości" zjawi się w kwiatami w mieszkaniu Marysi (Aneta Zając). Drzwi otworzy mu Michał (Wojciech Błach), który nie będzie wiedział, że Hubert jest byłym narzeczonym jego ukochanej. Po co Hubert wróci do "Pierwszej miłości"? Czy będzie chciał zniszczyć ślub Marysi i Michała? Zobaczcie wideo zza kulis serialu.

"Pierwsza miłość" odcinek 2317 - czwartek, 9.06.2016, godz. 18 w Polsacie

Scenarzyści "Pierwszej miłości" przygotowali prawdziwą niespodziankę dla widzów na zakończenie tego sezonu serialu. W 2317 odcinku "Pierwszej miłości" wróci Hubert Schultz, dawny kochanek Marysi, który kiedyś być bardzo ważnym mężczyzną w jej życiu. Kilka lat temu Marysia poznała Huberta gdy przez jakiś czas pracowała za granicą. Oboje zbliżyli się do siebie, a Hubert odebrał nawet poród Marysi. Przez długi czas dla jej córki Julki (Łucja Kawczak) jak ojciec.

Patrz: Pierwsza miłość. Emilka i Bartek znów razem dzięki Paulinie - ZDJĘCIA

Marysia i Hubert rozstali się prawie trzy lata temu kiedy w ich związku zaczęła mieszać Sandra (Monika Dryl), była żona Schultza. Udało jej się skusić Huberta do tego stopnia, że zdradził z nią Majkę. Konsekwencją ich romansu była ciąża. W 1772 odcinku "Pierwszej miłości" (emisja w Polsacie 4.11.2013) Hubert wyjechał z byłą żoną do Szwecji. Ukochany Marysi zostawił ją dla Sandry, by z byłą żoną stworzyć rodzinę dla ich dziecka.

Przez cały ten czas ani razu nie odezwał się do Marysi. Zerwał z nią kontakt i poświęcił się wychowaniu dziecka, które urodziła mu Sandra. Niespodziewanie po latach nieobecnośc Hubert przyjedzie do Wrocławia i odwiedzi Marysię. W 2317odcinku "Pierwszej miłości" Schultz zjawi się mieszkaniu Majki gdzie zastanie tylko Michała i Julką.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita w ciąży. Kto jest ojcem? Radek czy Ted?

Dlaczego Hubert wróci do "Pierwszej miłości"? Jak jego obecność wpłynie na związek Marysi i Michała, którzy już planują ślub? Czy Hubert będzie chciał odzyskać Majkę i będzie walczył o nią z Michałem? Tego wszytskiego widzowie dowiedzą się dopiero w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Michał Czernecki o roli Huberta w "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: