SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Maks podrywa Tolę. Co knuje nowy właściciel firmy Artura? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Maks podrywa Tolę. Co knuje nowy właściciel firmy Artura? - ZWIASTUN

07.06.2016, godz. 14:00
Pierwsza miłość. Maks (Jędrzej Wielecki), Tola (Anna Gzyra)
Pierwsza miłość. Maks (Jędrzej Wielecki), Tola (Anna Gzyra) foto: ipla.tv

Czyżby w serialu "Pierwsza miłość" rodził się nowy romans? 24-letni Maks Rak (Jędrzej Wielecki), który jest nowym właścicielem firmy Artura Kulczyckiego (Łukasz Płoszajski) od początku nie ukrywał, że Tola (Anna Gzyra) wpadł mu w oko. Właśnie dlatego awansował ją z asystentki na prezesa Kulczycki Corporation. W 2316 odcinku "Pierwszej miłości" idzie o krok dalej i zaprasza Tolę na randkę. I choć była kochanka Artura zapewnia go, że cały czas trzyma jego stronę, to nie do końca można jej ufać. Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2316 - środa, 8.06.2016, o godz. 18 w Polsacie

Od dnia, w którym firma Artura Kulczyckiego z "Pierwszej miłości" przeszła w obce ręce stało się jasne, że Tola nie będzie tylko zwykłą asystentką. Maks Rak od razu dostrzegł potencjał drzemiący w Toli, jej inteligencję, pracowitość i doświadczenie i awansował ją na prezesa.

Była kochanka Artura przyjęła ofertę od nowego szefa, ale tylko po to, by pomóc Kulczyckiemu odzyskać dawną firmę. Tak przynajmniej twierdzi, bo jej działania powoli zaczynają wskazywać na coś zupełnie innego. Nie dość, że nie mówi Arturowi prawdy, to jeszcze za jego plecami zaczyna umawiać się z Maksem na służbowe spotkania, które bardziej przypominają randki.

Zobacz: Pierwsza miłość. Joanna Opozda pokazuje seksowne ciało na wakacjach na Cyprze

W 2316 odcinku "Pierwszej miłości" Artur chce udowodnić Maksowi, że bez jego pomocy nie zdoła poprowadzić firmy. Wspólnie z Tolą obmyśla plan przechytrzenia nowego właściciela. Ale sprawy się komplikują gdy Maks proponuje Toli spotkanie poza biurem. - Miałabyś ochotę na kawę? - pyta 24-latek nie ukrywając, że Tola bardzo mu się podoba.

Nowa pani prezes sprytnie to wykorzystuje, by wspiąć się bardzo wysoko po szczeblach kariery. - Czemu nie... - odpowiada Maksowi. Przypadek sprawia, że świadkiem służbowej narady Toli i Maksa w kawiarni jest Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), która od razu donosi o tym Arturowi.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Hubert Schultz wróci do Pierwszej miłości, by odzyskać Marysię? - WIDEO

Początkowo Kulczycki próbuje jakoś wytłumaczyć byłą kochankę, ale szybko zaczyna podejrzewać, że Tola działa na jego szkodę. Dlatego postanawia dogadać się z Maksem. Oferuje mu pomoc w prowadzeniu firmy w zamian za odzyskanie stanowiska prezesa i połowy udziałów w Kulczycki Corporation.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: