SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Emilka i Bartek wrócą do siebie po wspólnej nocy? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Emilka i Bartek wrócą do siebie po wspólnej nocy? - ZWIASTUN

07.06.2016, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski)
Pierwsza miłość. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski) foto: ATM Grupa

Seks na pojednanie w serialu "Pierwsza miłość". Po ponad roku od rozstania Emilka (Anna Ilczuk) i Bartek (Rafał Kwietniewski) wrócą do siebie. W 2316 odcinku "Pierwszej miłości" małżonkowie spędzą razem namiętne chwile w łóżku, a wspólna noc i seks na zgodzę otworzą nowy rozdział w ich związku. Zobaczcie nowy zwiastun "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2316 - środa, 8.06.2016, o godz. 18 w Polsacie

Emilka i Bartek z "Pierwszej miłości" znów razem! Po wielu miesiącach kłótni, bolesnym rozstaniu zakończonym wyjazdem Bartka z Wadlewa do Wrocławia w 2316 odcinku "Pierwszej miłości" małżeństwo Miedzianowskich wreszcie uda się uratować. Nie obędzie się jednak bez emocjonujących momentów i decyzji, które sprawią, że oboje zaczną myśleć, że to już naprawdę koniec.

Patrz: Pierwsza miłość. Tomek ucieknie porywaczom. Syn Kingi i Artura wróci do domu

Niebawem Bartek stanie się częstym gościem w Wadlewie. Będzie przyjeżdżał na wieś nie tylko ze względu na Emilkę, ale także ich adoptowanego syna Mirka (Maurycy Torbicz), który poczuje się samotny jak nigdy wcześniej. Jego matka i dziadek Marian Śmiałek (Paweł Okoński) skupią się bowiem na swoim problemach.

Rodzinne chwile miło spędzone w Wadlewie tchną w Bartka nadzieję na odzyskanie rodziny i naprawienie stosunków z żoną. Tymczasem Emilka podejmie zupełnie niespodziewaną decyzję, która zaskoczy Bartka. Jego żona będzie zdecydowała na rozwód.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita w ciąży. Kto jest ojcem? Radek czy Ted?

I wtedy z pomocą przyjdzie im Paulina (Julia Pogrebińska), bratowa Bartka, z którą Miedzianowski zdradził żonę.  Była kochanka Bartka spróbuje doprowadzić do spotkania Miedzianowskich  mając nadzieję, że zmienią jeszcze swoje decyzje. Plan się powiedzie. W 2316 odcinku "Pierwszej miłości" Emilka przyjedzie do Bartka do Wrocławia i zostanie na noc.

Bartek od razu będzie miał nadzieję na szybki powrót do Wadlewa. Jednak Emilkę znów ogarną wątpliwości, czy powinni znów być razem. Na szczęście zdecyduje się zaryzykować. Nie tylko dlatego, że wciąż kocha Bartka, ale także dla Mirka. Żeby syn miał wreszcie pełną rodzinę i cierpiał przez ich życiowe błędy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Źródło: TVN24/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: