SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita w szpitalu! Straci dziecko Teda?

Pierwsza miłość. Jowita w szpitalu! Straci dziecko Teda?

06.06.2016, godz. 18:30
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda) foto: ATM Grupa/ Youtube

Czy Jowita (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" poroni ? Po konfrontacji z Tedem (Sindre Sandemo) i stresem spowodowanym strachem o życie Radka (Mateusz Banasiuk) ciężarna Jowita zemdleje i w 2315 odcinku "Pierwszej miłości" trafi do szpitala. Życie dziecka Jowity i Teda będzie zagrożone. Lekarze zrobią jednak wszystko, by je uratować.

"Pierwsza miłość" odcinek 2315 - wtorek, 7.06.2016, o godz. 18 w Polsacie

Jowita i Radek z "Pierwszej miłości" cudem uniknęli śmierci z rąk Teda, który żądny zemsty celował do nich z pistoletu i w końcu pociągnął za spust. Zakochani nie mieliby żadnych szans, gdyby w ich obronie nie stanął Samuel (Mariusz Zalejski).


Przeczytaj: Pierwsza miłość. Joanna Opozda pokazuje seksowne ciało na wakacjach na Cyprze

Prawnik Teda w decydującym momencie rzucił się na psychopatę, by powstrzymać go przed zabiciem Jowity i Radka. Gangster postrzelił jednak ukochanego Jowity w ramię. Ciężarna Jowita przeżyła tak silny stres, że w 2315 odcinku "Pierwszej miłości" zemdleje tuż po tym jak grupa antyterrorystów wyprowadzi skutego kajdankami Ted z hotelu.

Po brutalnej napaści gangstera Jowita i Radek trafią do szpitala. Stan postrzelonego Radka na szczęście szybko się ustabilizuje. Lekarze zdołają uratować mu życie. Ale ciężka walka będzie się toczyć o nienarodzone dziecko Jowity i Teda.

Patrz: Pierwsza miłość. Emilka i Bartek spędzą razem noc. Wrócą do siebie? - ZWIASTUN

W 2315 odcinku "Pierwszej miłości" Jowita będzie bliska poronienia. Kiedy Samuel odwiedzi ją w szpitalu zdziwi się, że ciężarna dziewczyna w ogóle nie interesuje się losem swojego dziecka. Lekarze zrobią wszystko co w ich mocy, by Jowita nie poroniła.

Jeszcze tego samego dnia przyszła mama otrzyma od Samuela nietypową propozycję, dotyczącą maleństwa. Prawnik Teda będzie chciał wziąć dziecko Jowity i wychować je z żoną jak własne. - Chcesz tego dziecka? - zapyta Jowitę. - Mam pieniądze, duży dom, niczego mu nie zabraknie... - zaproponuje Samuel. Czy Jowita odda swoje dziecko, żeby raz na zawsze zapomnieć o Tedzie i móc walczyć o miłość Radka?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: